Informacje o biegu

RunBudlex 2018 - 16 września 2018 r.

Doskonała atmosfera, emocjonująca sportowa rywalizacja, przepięknie położona trasa. Taki jest bydgoski bieg tylko dla Pań. To pierwsza i jedyna tego typu inicjatywa w Bydgoszczy. Jeszcze nigdy na trasie biegowej imprezy w regionie nie stanęły wyłącznie kobiety. Panowie tego dnia występują w roli kibiców.

Pięciokilometrowa trasa poprowadzi malowniczymi duktami nad Starym Kanałem Bydgoskim, w samym sercu miasta. Dystans nie jest zbyt długi. Pozwala na start tak doświadczonym biegaczkom, jak i początkującym zawodniczkom. Spodziewamy się, że w tegorocznej imprezie znów weźmie udział blisko 400 uczestniczek. To będzie bez wątpienia najpiękniejszy ze wszystkich biegów organizowanych w 2018 r. w całym regionie. Każda z uczestniczek otrzyma w pakiecie startowym pamiątkową biegową koszulkę. Na mecie wręczymy podziękowania za udział, medale, nagrody w kategoriach wiekowych. Impreza będzie miała rodzinny charakter.

 

Do zobaczenia na trasie!

 

Organizator: Agencja Marketingowa Green House

Termin: 16 września 2018 r.

Miejsce: START/META - Start: Skwer nad Starym Kanałem Bydgoskim
(u zbiegu ul. Nakielskiej i Bronikowskiego)

Zapisy:  od 1 czerwca 2018 r.

 

Program:

• 10.00 – 12.30 – odbiór pakietów startowych

• 12.45 – rozgrzewka

• 13.00 – start

• 13.45 – zakończenie biegu

• 14.00 – dekoracja

• 15.30 – zakończenie imprezy

Run Budlex for Women jest przeznaczony wyłącznie dla Pań. Panów zapraszamy do kibicowania.

 

Kontakt: 52 321 49 87

 

UWAGA: Informujemy, że z dniem 11 września 2018 r. zapisy na bieg zostały zamknięte. 

 

Charytatywny cel biegu

W 2017 roku część przychodów z wpisowego organizator biegu przeznaczył na wyposażenie domu małego dziecka na bydgoskich Kapuściskach, do którego trafiły nowe komplety kojców  i siedzisk dla maluchów.

W 2018 roku chcemy pomóc Alinie Kuczkowskiej-Krukowskiej. Bydgoszczanka od dwóch lat zmaga się ze złośliwym nowotworem. Niestety, po kolejnych przerzutach wypadła z programu zapewniającego refundację leku, który jest skierowany przeciw białku HER2. Mimo to nie poddaje się i walczy. Przede wszystkim dla męża i 11-letniego syna, którzy są jej oparciem.

Zbiórka on-line na leczenie p. Aliny

 

Lotto
Aktywna Bydgoszcz
Nordic Motor
KS Gwiazda
Lotto
Aktywna Bydgoszcz
Nordic Motor
KS Gwiazda