RunBudlex 2020 – 20 września 2020 r.

 

Doskonała atmosfera, emocjonująca sportowa rywalizacja, przepięknie położona trasa. Taki jest bydgoski bieg tylko dla Pań. To pierwsza i jedyna tego typu inicjatywa w Bydgoszczy. Jeszcze nigdy na trasie biegowej imprezy w regionie nie stanęły wyłącznie kobiety. Panowie tego dnia występują w roli kibiców.

Pięciokilometrowa trasa poprowadzi malowniczymi duktami Parku nad Starym Kanałem Bydgoskim, w samym sercu miasta. Dystans nie jest zbyt długi. Pozwala na start tak doświadczonym biegaczkom, jak i początkującym zawodniczkom. Spodziewamy się, że w pierwszej edycji imprezy weźmie udział 500 uczestniczek.

To będzie bez wątpienia najpiękniejszy ze wszystkich biegów organizowanych w 2020 r. w całym regionie. Każda z uczestniczek otrzyma w pakiecie startowym pamiątkową biegową koszulkę, a na mecie piękny medale. Oczywiście będą też nagrody w kategoriach wiekowych.

Impreza będzie miała rodzinny charakter.

 

Do zobaczenia na trasie!

 

Organizator: Agencja Marketingowa Green House

Termin: 20 września 2020 r.

Miejsce: START/META – Start: Skwer nad Starym Kanałem Bydgoskim
(u zbiegu ul. Nakielskiej i Bronikowskiego)

Zapisy: 8 marca do 13 września 

 

Program:

• 10.00 – 12.30 – odbiór pakietów startowych

• 12.45 – rozgrzewka

• 13.00 – start

• 13.45 – zakończenie biegu

• 14.00 – dekoracja

• 15.30 – zakończenie imprezy

Run Budlex for Women jest przeznaczony wyłącznie dla Pań. Panów zapraszamy do kibicowania.

 

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem