Run Forrest

Great Comeback

800 Km

Regulamin

 

1. Run Forrest Great Comeback to wyzwanie/challenge polegające na przebiegnięciu lub przemaszerowaniu jak najdłuższej odległości wyznaczonej symbolicznie trasy z Zakopanego nad polskie morze do Władysławowa o długości 800km.

Bądź jak Forrest Gump – wyrusz w swoją drogę marzeń tym razem z południa na północ i spróbuj dotrzeć aż nad przepiękną polską plażę nad Bałtykiem :-) !

Musicie tego dokonać do końca roku tj. 31 grudnia 2022 roku do godziny 23:59!

2. Zawodnik zgłasza swój udział poprzez zalogowanie się na stronie:   https://b4sportonline.pl/run_forrest_od_morza_do_tatr/zapisy_na_run_forrest__great_comeback/5493 

2.1 Uczestnik nabywa prawo startu wraz z uiszczeniem opłaty startowej. Za dzień rozpoczęcia wyzwania uznaje się datę pierwszej wgranej aktywności - nie wcześniej jednak niż dnia 1 kwietnia 2022r.. Przy czym pierwszy dzień wyzwania nie może być wcześniejszy niż dzień zapłaty.

3. Po zalogowaniu się, każdy z zawodników może wgrać swój trening w formacie gpx – wówczas system sam automatycznie zweryfikuje Wasz trening, lub wpisać swój kilometraż załączając zrzut ekranu ze swojej trasy, z którego będzie można wyczytać minimum: datę treningu, dystans i czas – wpis pojawi się po dokonaniu weryfikacji przez administratora.

4. Aby wyzwanie zostało uznane trzeba pokonać minimum 100km.

5. Wyzwanie może skończyć się wcześniej – tj. w momencie dotarcia do mety we Władysławowie.

6. Ostatnim dniem w którym można dołączyć do Run Forrest Great Comeback jest dzień 30 listopada 2022r., jednakże także w tym przypadku wyzwanie kończy się najpóźniej 31 grudnia 2022 roku o godz.23:59.

7. Rywalizacja odbywa się w kategorii open kobiet i mężczyzn oraz w następujących kategoriach wiekowych:

- Junior 1 (J1: 7-15lat);

- Junior 2 (J2: 16-19lat);

- Senior 1 (S1: 20-29lat);

- Senior 2 (S2: 30-39 lat);

- Masters (M: 40-49 lat);

- Weteran 1 (W1: 50-59 lat);

- Weteran 2 (W2: 60+ lat).

O kolejności w klasyfikacji OPEN i kategoriach wiekowych decyduje ilość dni, a w przypadku gdy ilość dni jest równa, czas pokonania trasy.

7.1. Kategorie dodatkowe:

- „Kategoria Drużynowa” to suma pokonanych km przez zawodników łącznie reprezentujących jedną drużynę (Uwaga: do sklasyfikowania wymagana jest jednobrzmiąca nazwa). W przypadku takiej samej ilości km wyższe miejsce zajmie ta drużyna, której suma czasów netto drużyny będzie mniejsza.  

„Turniej Miast” to suma pokonanych km przez zawodników łącznie reprezentujących jedno miasto (Uwaga: do sklasyfikowania wymagana jest jednobrzmiąca nazwa). W przypadku takiej samej ilości km wyższe miejsce zajmie to miasto, której najwyżej sklasyfikowany zawodnik pokona większą ilość km - w przypadku równej ilości km, porównujemy kolejnych zawodników.

8. Opłata za udział wynosi 39 zł i obejmuje:

- kompleksową obsługę informatyczną wyzwania;

- całoroczne prowadzenie wszelkich klasyfikacji;

- możliwość wygenerowania po zakończeniu wyzwania pamiątkowych certyfikatów w wersji elektronicznej;

- pamiątkowy medal (warunkiem otrzymania jest pokonanie minimum 100km);

- pamiątkową opaskę thermo;

- dodatkowo przewiduje się statuetki i nagrody od AktywnyTurysta.pl dla 3 najlepszych kobiet i mężczyzn wyłącznie w kategorii OPEN.

Wysyłka pakietów nastąpi do 30 dni od daty ukończenia wyzwania

KOSZTY WYSYŁKI:

- koszt wysyłki do Polski to: 7 zł

- koszt wysyłki za granicę to: 15 zł

- istnieje także możliwość darmowego odbioru pakietów osobiście w MOSiR Jastrzębie-Zdrój po uprzednim kontakcie tel. 504 239 040 lub mail: organizacja@mosir.jastrzebie.pl.

Sposób odbioru pakietu zawodnik deklaruje w momencie zgłoszenia.

9. Wysyłka nagród nastąpi do 30 dni od zakończenia wyzwania. Pamiątkowe elektroniczne certyfikaty dostępne będą sekundę po ukończeniu wyzwania (generowane po „kliknięciu” w swoje nazwisko, a następnie „Certyfikat ukończenia”).

UWAGA: W przypadku podania niewłaściwego adresu wysyłkowego – zawodnik będzie zobowiązany do pokrycia kosztów ponownej wysyłki.

UWAGA: Koszty wynikające ze zwrotu towaru pokrywa osoba zamawiająca pakiet.

11. W przypadku wprowadzenia zakazu aktywności fizycznej na wolnym powietrzu WYZWANIE zostanie na ten okres czasu wstrzymane, a następnie wydłużone o tę samą ilość dni.

12. Organizatorzy wyzwania: MOSiR Jastrzębie-Zdrój oraz  IST Software Sp. z o.o.. Współorganizator: MOSiR Zakopane.

13. W sprawach spornych interpretacja regulaminu należy do organizatora.

Miasto Zakopane
Miasto Jastrzębie-Zdrój
MOSiR Jastrzębie-Zdrój
MOSiR Zakopane
Gmina Władysławowo
B4sport
Igrzyska Bohaterów
Biegi górskie
AktywnyTurysta.PL
Tryumf