Run Forrest

Od Morza Do Tatr

Regulamin

 

1. Run Forrest od Morza do Tatr to wyzwanie/challenge polegające na przebiegnięciu lub przemaszerowaniu jak najdłuższej odległości wyznaczonej symbolicznie trasy z Władysławowa do Zakopanego o długości 1000km.

Bądź jak Forrest Gump – wyrusz w swoją drogę marzeń z północy na południe i spróbuj dotrzeć aż na zjawiskowy szczyt polskich Tatr – Kasprowy Wierch!

Musicie tego dokonać przed pierwszym dniem zimy tj. 21 grudnia 2021 roku do godziny 23:59!

Biegamy i maszerujemy, ale też pomagamy!

Pomagamy! Z każdego wpisowego po zakończeniu WYZWANIA, zostanie przekazane 2 zł na rehabilitację Zuzi Szymczyk z Jastrzębia-Zdroju. Ponadto zapisując się możesz dołożyć sam dodatkową cegiełkę <3

https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/zuzia-szymczyk-z-jastrzebia-zdroju/

2. Zawodnik zgłasza swój udział poprzez zalogowanie się na stronie:   https://b4sportonline.pl/run_forrest_od_morza_do_tatr/zapisy_na_run_forrest_od_morza_do_tatr/4024

2.1 Uczestnik nabywa prawo startu wraz z uiszczeniem opłaty startowej. Za dzień rozpoczęcia wyzwania uznaje się datę pierwszej wgranej aktywności. Przy czym pierwszy dzień wyzwania nie może być wcześniejszy niż dzień zapłaty.

3. Po zalogowaniu się, każdy z zawodników może wgrać swój trening w formacie gpx – wówczas system sam automatycznie zweryfikuje Wasz trening, lub wpisać swój kilometraż załączając zrzut ekranu ze swojej trasy, z którego będzie można wyczytać minimum: datę treningu, dystans i sumę przewyższeń w górę (podejść/podbiegów) – wpis pojawi się po dokonaniu weryfikacji przez administratora.

4. Aby wyzwanie zostało uznane trzeba pokonać minimum 100km.

5. Wyzwanie może skończyć się wcześniej – tj. w momencie dotarcia do mety w Zakopanem.

6. Ostatnim dniem w którym można dołączyć do Run Forrest od Morza do Tatr jest dzień 31 października 2021r., jednakże także w tym przypadku wyzwanie kończy się najpóźniej 21 grudnia 2021 roku o godz.23:59.

7. Rywalizacja odbywa się w kategorii open kobiet i mężczyzn oraz w następujących kategoriach wiekowych:

- Junior 1 (J1: 7-15lat)

- Junior 2 (J2: 16-19lat),

- Senior 1 (S1: 20-29lat),

- Senior 2 (S2: 30-39 lat),

- Masters (M: 40-49 lat),

- Weteran 1 (W1: 50-59 lat),

- Weteran 2 (W2: 60+ lat)

O kolejności w klasyfikacji OPEN i kategoriach wiekowych decyduje ilość dni, a w przypadku gdy ilość dni jest równa, czas pokonania trasy.

7.1. Kategorie dodatkowe:

- „Kategoria Drużynowa” to suma pokonanych km przez zawodników łącznie reprezentujących jedną drużynę (Uwaga: do sklasyfikowania wymagana jest jednobrzmiąca nazwa). W przypadku takiej samej ilości km wyższe miejsce zajmie ta drużyna, której suma czasów netto drużyny będzie mniejsza. Do klasyfikacji będą branę pod uwagę rezulaty 3 najlepszych zawodników z drużyny. 

„Turniej Miast” to suma pokonanych km przez zawodników  łącznie reprezentujących jedno miasto (Uwaga: do sklasyfikowania wymagana jest jednobrzmiąca nazwa). W przypadku takiej samej ilości km wyższe miejsce zajmie to miasto, której najwyżej sklasyfikowany zawodnik pokona większą ilość km - w przypadku równej ilości km, porównujemy kolejnych zawodników.

8. Opłata za udział wynosi 39 zł i obejmuje:

- kompleksową obsługę informatyczną wyzwania,

- całoroczne prowadzenie wszelkich klasyfikacji,

- możliwość wygenerowania po zakończeniu wyzwania pamiątkowych certyfikatów w wersji elektronicznej.

- pamiątkowy medal (warunkiem otrzymania jest pokonanie minimum 100km)

- pamiątkową opaskę thermo

- koszulka finiszera dla 150 pierwszych na mecie (decyduje kolejność dotarcia na metę a nie miejsce w rankingu na koniec roku) (do wyczerpania puli darmowych koszulek – o ich ilości będziemy informować w trakcie wyzwania – ilość koszulek na dzień rozpoczęcia wyzwania to 150 szt.  i może ulec zwiększeniu)

Uwaga: limit, 150 darmowych koszulek finishera został wyczerpany - koszulkę możecie zamówić po ukończeniu wyzwania w cenie 55 zł z przesyłką pisząc na maila: organizacja@mosir.jastrzebie.pl 

Wysyłka pakietów nastąpi do 30 dni od daty ukończenia wyzwania

8.1. Każdy z uczestników może poszerzyć swój pakiet startowy o wybrany element dodatkowy:

- pamiątkową koszulkę full print „Ruszam w góry” wykonaną z materiału Tervel Revelation w cenie 55 zł

- pamiątkowy plecako-worek sportowy „Ruszam w góry” wykonany w technologii full print w cenie 30 zł

- realizujemy wysyłki wyłącznie na terenie Polski - koszt wysyłki do Polski to: 6 zł

Istnieje także możliwość darmowego odbioru pakietów osobiście w MOSiR Jastrzębie-Zdrój po uprzednim kontakcie tel. 504 239 040 lub mail: organizacja@mosir.jastrzebie.pl.

Sposób odbioru pakietu zawodnik deklaruje w momencie zgłoszenia.

9. Nagrody uzależnione są od Waszych wyników na tle grupy:

- osoby, które pokonają od 100km do 500km otrzymają, pamiątkowy medal, opaskę oraz certyfikat w wersji elektronicznej na brązowym tle

- osoby, które pokonają pow. 500 km do 999km otrzymają pamiątkowy medal, opaskę oraz certyfikat w wersji elektronicznej na srebrnym tle

- osoby, które pokonają cały dystans 1000km otrzymają pamiątkowy medal, opaskę oraz certyfikat w wersji elektronicznej na złotym tle

- osoby które dotrą do mety w Zakopanem znajdą się dodatkowo w Panteonie Sław – Run Forrest od Morza do Tatr a minimum 150 pierwszych zawodników na mecie otrzyma pamiątkową koszulkę finishera

- dodatkowo przewiduje się statuetki dla 3 najlepszych kobiet i mężczyzn wyłącznie w kategorii OPEN.

10. Wysyłka nagród nastąpi do 30 dni od zakończenia wyzwania. Pamiątkowe elektroniczne certyfikaty dostępne będą sekundę po ukończeniu wyzwania (generowane po „kliknięciu” w swoje nazwisko, a następnie „Certyfikat ukończenia”).

UWAGA: W przypadku podania niewłaściwego adresu wysyłkowego – zawodnik będzie zobowiązany do pokrycia kosztów ponownej wysyłki.

UWAGA: Koszty wynikające ze zwrotu towaru pokrywa osoba zamawiająca pakiet.

11. W przypadku wprowadzenia zakazu aktywności fizycznej na wolnym powietrzu WYZWANIE zostanie na ten okres czasu wstrzymane, a następnie wydłużone o tę samą ilość dni.

12. Organizatorzy wyzwania: MOSiR Jastrzębie-Zdrój oraz  IST Software Sp. z o.o.. Współorganizator: MOSiR Zakopane.

13. W sprawach spornych interpretacja regulaminu należy do organizatora.

MOSiR Jastrzębie
MOSiR Zakopane
Suszec
MOSiR Żory
B4sport
Igrzyska Bohaterów
Biegi górskie
Osprey
PAW WATER
BBOSiR Bielsko Biała
Gmina Władysławowo
Powiat Żywiec
Tryumf

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem