FAQ

1. Jak wystartować? Kiedy zaczyna się moje wyzwanie?

Aby wziąć udział w zawodach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie https://b4sportonline.pl/run_forrest_od_morza_do_tatr/zapisy_na_run_forrest_od_morza_do_tatr/4024 oraz uiścić opłatę startową. Dniem rozpoczęcia wyzwania jest data pierwszego załadowanego pliku z aktywnością przez uczestnika na swoim koncie na platformie b4sportonline.pl.  Przy czym pierwszy dzień wyzwania nie może być wcześniejszy niż dzień zapłaty. Wyzwanie kończy się wraz z pierwszym dniem zimy (21.12.2021).

2.W jaki sposób dodać dane mojej aktywności do wyników?

1. Zaloguj się na swoim koncie na platformie B4SPORTONLINE.PL za pomocą loginu oraz hasła.

2. Kliknij zakładkę „Moje Wydarzenia”.

3. Na liście zawodów znajdź Run Forrest od Morza do Tatr i kliknij „Dodaj wynik”.

4. Wybierz sposób dodania wyniku z treningu.

  • Dodaj plik GPX  - wgraj plik GPX pobrany z aplikacji, którą zmierzony został dystans oraz czas. Twój rezultat zostanie automatycznie zsynchronizowany z platformą wyników.
  • Dodaj zdjęcie – wgraj plik w formacie jpeg, jpg, png. Wypełnij pola formularza – czas, data oraz dystans. W przypadku ręcznego odczytu, wynik będzie musiał czekać na akceptację administratora. 

Uwaga! Jeżeli w danym dniu odbyłeś więcej niż 1 trening, pamiętaj, aby za każdym razem wgrać plik w tym samym formacie.      

5. Po dodaniu wyniku, będziesz mógł sprawdzić swoje rezultaty, wystarczy kliknąć „Wyniki” na liście wydarzeń.

3. Gdzie mogę śledzić moje postępy?

Wyniki możesz sprawdzić TUTAJ. Aktualne klasyfikacje prezentowane są na platformie WYNIKI.B4SPORT.PL w wydarzeniu Run Forrest od Morza do Tatr.

4.Co zawiera pakiet startowy?

- kompleksową obsługę informatyczną wyzwania,

- całoroczne prowadzenie wszelkich klasyfikacji,

- możliwość wygenerowania po zakończeniu wyzwania pamiątkowych certyfikatów w wersji elektronicznej.

- pamiątkowy medal (warunkiem otrzymania jest pokonanie minimum 100km)

- pamiątkową opaskę thermo

- koszulka finiszera (do wyczerpania puli darmowych koszulek – o ich ilości będziemy informować w trakcie wyzwania – ilość koszulek na dzień rozpoczęcia wyzwania to 150 szt.  i może ulec zwiększeniu)

Osoby, które dotrą do mety po wyczerpaniu puli darmowych koszulek dla finisherów będą mogły taką koszulkę nabyć w promocyjnej cenie 55 zł.

5.Czy mogę wziąć udział w wyzwaniu więcej niż raz?

Oczywiście! Wystarczy jeszcze raz zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy i rozpocząć wyzwanie ponownie. Do klasyfikacji końcowej liczyć się będzie wynik Twojego najlepszego wyzwania. Zachęcamy do poprawiania swoich wyników, gwarantujemy, że będzie to dodatkowa motywacja do treningów oraz zwiększy się Twoja szansa na nagrody.

6.Czy mogę dodawać aktywności z udziału w innym biegu?

Tak, to jest zaletą naszego projektu. Biegając w zawodach, równocześnie może realizować swoje cele, wyzwania oraz korzystać z nagród. Biegaj gdzie tylko chcesz, ale pamiętaj, aby dodawać wyniki swojej aktywności, aby piąć się w tabeli wyników.

7.Jak dodać plik z moją aktywnością?

Dokładną instrukcję dodawania pliku ze swoją aktywnością znajdziesz TUTAJ. Być może zastanawiasz się jak pobrać plik gpx? Jeżeli tak, więcej szczegółów na ten temat przeczytasz TUTAJ. Pamiętaj, że jeżeli chcesz dodać więcej niż jeden plik dziennie, formaty plików, które dodajesz muszą być takie same.

 

 

MOSiR Jastrzębie
MOSiR Zakopane
Suszec
MOSiR Żory
B4sport
Igrzyska Bohaterów
Biegi górskie
Osprey
PAW WATER
BBOSiR Bielsko Biała
Gmina Władysławowo
Powiat Żywiec
Tryumf

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem