Run Forrest od Morza do Tatr” – 1000 km Challenge to wyjątkowy projekt, w którym możesz uczestniczyć nawet cały rok!

Nieważne jak bardzo zaawansowanym biegaczem czy piechurem jesteś – jesteśmy pewni, że możesz tego dokonać! W końcu wystarczy pokonywać zaledwie dosłownie kilka km dziennie by się zmieścić w limicie i dotrzeć do mety!

Twoim zadaniem jest pokonanie jak największej ilości km – startując symbolicznie znad polskiego morza, z Władysławowa, by spróbować dotrzeć do stolicy polskich gór – Zakopanego.

Symboliczną metę ustawiliśmy na Kasprowym Wierchu, gdzie mamy nadzieję wielu z Was dotrze także „na żywo” – m.in. dzięki naszemu wyzwaniu lub w ramach Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę.

Cała zabawa powinna Was mocno zmotywować do ruchu – sami jesteśmy ciekawi w jakim czasie do mety dotrze najlepszy.

 

Dzięki współudziałowi partnerów: MOSiR-ów, miast, gmin i firm jesteśmy w stanie Wam zaoferować to wyzwanie w wyjątkowej cenie 39 zł

 W pakiecie znajdziecie:

- przepiękny elektroniczny Certyfikat;

- możliwość śledzenia swych postępów na interaktywnej mapie i w codziennie automatycznie aktualizowanej tabeli wyników;

- wspaniały medal;

- dedykowaną opaskę termoaktywną Tervel full print;

- dla minimum 150 pierwszych na mecie koszulkę techniczną finishera Tervel Refelation full print (decyduje kolejność dotarcia na metę a nie miejsce w rankingu na koniec roku). 

Uwaga: limit darmowych koszulek finishera został wyczerpany - koszulkę możecie zamówić po ukończeniu wyzwania w cenie 55 zł z przesyłką pisząc na maila: organizacja@mosir.jastrzebie.pl 

 

Pamiętaj, że trasę możesz pokonywać zarówno biegiem jak i marszem.

 

Zobacz trasę w Traseo

MOSiR Jastrzębie
MOSiR Zakopane
Suszec
MOSiR Żory
B4sport
Igrzyska Bohaterów
Biegi górskie
Osprey
PAW WATER
BBOSiR Bielsko Biała
Gmina Władysławowo
Powiat Żywiec
Tryumf

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem