Zaproszenie

                                       „ROWEROWA NIEDZIELA – JESIENNY PIKNIK CYKLISTÓW!

Dla bydgoskich rowerzystów bieżący rok był bardzo udany. Trzecie miejsce w European Cycling Challenge, zwiększone zainteresowanie codziennym korzystaniem z jednośladów, nowy przetarg na Bydgoski Rower Aglomeracyjny – są to powody do świętowania. Spotkajmy się raz jeszcze, tym razem jesienią, podczas „Rowerowej Niedzieli”. Pokażmy wszystkim mieszkańcom Bydgoszczy, że rower jest dla nas ważnym środkiem transportu.  

Zapraszamy w niedzielę, 8 października 2017 na rajd rowerowy połączony z piknikiem rodzinnym na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku. Ekipa Aktywnej Bydgoszczy oraz Bydgoskiej Masy Krytycznej będzie czekała na całe rodziny, na Starym Rynku, już od godziny 9.00. Odbierzecie tam zestaw startowy, na który składać się będzie: numer startowy, pamiątkowa szprychówka i bon na posiłek.  O godzinie 11.00 rozpoczynamy rajd, który zakończymy w najbardziej rowerowym tego dnia miejscu naszego miasta, w Myślęcinku, na terenie którego odbędzie się „jesienny piknik cyklistów”. Po dojechaniu na miejsce, na zapisanych wcześniej uczestników przejazdu, czekają upominki.
W Myślęcinku,  w godzinach 12 do 16 odbędzie się „Rowerowa Niedziela – jesienny piknik cyklistów!  Gdzie będzie czekać  na Was:

  • mnóstwo konkursów z nagrodami dla dzieci i dorosłych,
  • rowerowe pokazy sprawnościowe,
  • bezpłatny przegląd rowerów,
  • znakowanie rowerów,
  • oraz możliwość wygrania nagrody głównej – roweru miejskiego!

Wpisowe za przejazd wynosi 5 zł!

Cała kwota pieniędzy, zebranych podczas zapisów, zostanie przeznaczona na pomoc ofiarom letnich nawałnic w naszym województwie.

 

Bydgoska Masa Krytyczna
Mobilny Serwis Rowerowy