Zaproszenie

                                       „ROWEROWA NIEDZIELA – JESIENNY PIKNIK CYKLISTÓW!

Dla bydgoskich rowerzystów bieżący rok był bardzo udany. Trzecie miejsce w European Cycling Challenge, zwiększone zainteresowanie codziennym korzystaniem z jednośladów, nowy przetarg na Bydgoski Rower Aglomeracyjny – są to powody do świętowania. Spotkajmy się raz jeszcze, tym razem jesienią, podczas „Rowerowej Niedzieli”. Pokażmy wszystkim mieszkańcom Bydgoszczy, że rower jest dla nas ważnym środkiem transportu.  

Zapraszamy w niedzielę, 8 października 2017 na rajd rowerowy połączony z piknikiem rodzinnym na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku. Ekipa Aktywnej Bydgoszczy oraz Bydgoskiej Masy Krytycznej będzie czekała na całe rodziny, na Starym Rynku, już od godziny 9.00. Odbierzecie tam zestaw startowy, na który składać się będzie: numer startowy, pamiątkowa szprychówka i bon na posiłek.  O godzinie 11.00 rozpoczynamy rajd, który zakończymy w najbardziej rowerowym tego dnia miejscu naszego miasta, w Myślęcinku, na terenie którego odbędzie się „jesienny piknik cyklistów”. Po dojechaniu na miejsce, na zapisanych wcześniej uczestników przejazdu, czekają upominki.
W Myślęcinku,  w godzinach 12 do 16 odbędzie się „Rowerowa Niedziela – jesienny piknik cyklistów!  Gdzie będzie czekać  na Was:

  • mnóstwo konkursów z nagrodami dla dzieci i dorosłych,
  • rowerowe pokazy sprawnościowe,
  • bezpłatny przegląd rowerów,
  • znakowanie rowerów,
  • oraz możliwość wygrania nagrody głównej – roweru miejskiego!

Wpisowe za przejazd wynosi 5 zł!

Cała kwota pieniędzy, zebranych podczas zapisów, zostanie przeznaczona na pomoc ofiarom letnich nawałnic w naszym województwie.

 

Bydgoska Masa Krytyczna
Mobilny Serwis Rowerowy

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem