Jak się zapisać?

Z pozycji telefonu:

  • po lewej stronie na górze klikamy białe “trzy paski” na czerwonym tle
  • wybieramy interesujący Nas event
  • następnie wybieramy kategorię “Open 18+”, “KIDS” lub “PRO 18+” i wciskamy “Zapisy”

Z pozycji komputera

  • tak samo jak w przypadku telefonu z jedyną różnicą, że czerwony baner wyświetla się bezpośrednio przed tekstem

 

FINAŁ Ninja Series odbędzie się w Błoniu 9/10.12.23

 

Harmonogram

SOBOTA

OPEN

MASTERS

KOBIETY

PRO

FINAŁ KOBIET

OPEN / MASTERS / PRO

PO FINAŁACH DEKORACJA

 

NIEDZIELA

6-8 lat

9-10 lat

11-12 lat

13-14 lat

15-17 lat

DEKORACJA

Finały dzieci każdej z kategorii odbywają się od razu po skończeniu eliminacji tej kategorii.

Liga Sportowa Ninja Series – Sezon 2 Gotowi na kolejną dawkę emocjonującej rywalizacji w stylu telewizyjnego show Ninja oraz Pucharu Świata Ninja? Zapraszamy na drugi sezon Ninja Series!

Ninja Series to prestiżowa liga sportowa dla zawodników ninja na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Liga ta gwarantuje niezapomniane emocje, przyciągając najlepszych europejskich zawodników oraz fanów z całego świata. To nie tylko świetne widowisko, ale też doskonała okazja dla uczestników, aby poprawić swoje umiejętności i przygotowanie fizyczne poprzez profesjonalne treningi oraz rywalizację z najlepszymi.

W ramach drugiego sezonu Ninja Series mamy zaplanowane trzy eventy, a prace nad organizacją czwartego wydarzenia finałowego w grudniu są już w toku:

1.Pierwszy event i start sezonu odbędzie się w dniach 15-16 lipca w klubie sportowym OSPRO w Wolicy koło Warszawy

 

 

 

2. Drugi event zaplanowany jest na 19-20 sierpnia w Zielonej Górze.

 

Zapewniamy odpowiednie wsparcie i przygotowanie, aby każdy zawodnik mógł osiągnąć najwyższy poziom wydajności sportowej. Dołącz do nas i zmierz się z najlepszymi w drugim sezonie Ninja Series!

Kategorie startowe: 

Ninja Series to doskonała liga sportowa dla fanów akcji i rywalizacji w każdym wieku. Liga ta oferuje wiele kategorii wiekowych dla uczestników:

6-8 lat / 9-10 / 11-12 / 13-14 / 15-17/ OPEN 18+ / PRO 18+ 

Zawodnicy od kategorii 18+ mogą wziąć udział w dwóch kategoriach – OPEN i PRO. Obie kategorie mają ten sam tor i wymagają od zawodników doskonałych umiejętności i przygotowania fizycznego.

Aby zdobyć tytuł zwycięzcy w Ninja Series, zawodnik musi startować w kategorii PRO i posiadać kwalifikacje z poprzedniego sezonu ligi. Z każdego eventu ligowego 5 mężczyzn kwalifikuje się do kategorii PRO. Z całego sezonu ligowego, top 20 mężczyzn oraz top 3 mężczyzn z Ninja Series Regionals, mają szansę zdobyć kwalifikacje PRO.
W 2023r kategoria kobiet nie ma zaplanowanego podziału na Elite oraz OPEN ale startuje w jednej fali startowej. 

TOR KIDS 

Zawody dla dzieci na torze przeznaczonym specjalnie dla najmłodszych! Nasz tor przeszkód na każde  został dostosowany do wieku uczestników, co gwarantuje bezpieczeństwo i dobrą zabawe dla dzieci, niezależnie od wieku! W naszych zawodach bierzemy pod uwagę kategorie wiekowe, weryfikując je po roczniku, aby każde dziecko mogło znaleźć odpowiednią dla siebie kategorię.

Dodatkowo, dla najbardziej wytrwałych i spragnionych wyzwań dzieci, oferujemy udział w Lidze Ninja Series, gdzie będą mieli okazję zmierzyć się z profesjonalnymi przeszkodami. Liga Ninja Series Kids to cykl zawodów dla dzieci.

Dołącz do nas i pozwól swojemu dziecku spróbować swoich sił w wyścigach oraz w Lidze Ninja Series

 

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem