Zaproszenie

Rowerowa gra miejska już na stałe wpisała się w kalendarz imprez organizowanych przez Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna. Dzięki współpracy z Miastem Bydgoszcz, możemy Was zaprosić do udziału już w piątej odsłonie tej imprezy, która odbędzie się 5 maja 2019 roku. W tym roku nawiązujemy do obchodów Roku Wolności.

Gra miejska to zabawa, w której Twoim celem jest rozwiązanie wszystkich ośmiu zadań. Lokalizacja części z nich zostanie wskazana w opisie zadania, inne natomiast będą zagadką. Uczestnicy muszą dotrzeć we wskazane miejsce, wykonać selfie i postępować zgodnie z instrukcją. W ten sposób poznacie kawałek historii Bydgoszczy, spędzicie aktywnie czas i odkryjecie turystyczne walory naszego miasta.

Opłata wpisowa wynosi 5 zł i jest ona warunkiem wzięcia udziału w grze. Limit uczestników to 60 osób. Jeżeli nie zostanie wypełniony, to będzie możliwość zapisania się w dniu imprezy. Uczestnicy w ramach pakietu startowego otrzymają numer startowy, ubezpieczenie w trakcie imprezy, możliwość skorzystania z przeglądu roweru przed startem oraz Mobilnego Serwisu Rowerowego w trakcie gry.

Najlepsi uczestnicy mogą liczyć oczywiście na atrakcyjne nagrody! Zwycięzca otrzyma rowerowe gadżety o wartości 300 zł. Nagrody otrzymają również osoby, które znajdą się na drugim i trzecim miejscu.

Możliwość odebrania zestawów startowych będzie na Wyspie Młyńskiej od godz. 10:00 w namiocie organizatora. Zabawa rozpocznie się o godz. 11. Karty z zadaniami będą przyjmowane do godz. 16:00. Zapraszamy do udziału!

Zadanie jest dofinansowane ze środków Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Mobilny Serwis Rowerowy
Miasto Bydgoszcz