Lp. | Imię | Nazwisko | Zapłacone | Numer startowy | Bierzesz udział w klasyfikacji rodzinnej. Podaj nazwę drużyny: | Kategoria | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela | Czyżowska | Nie | My dwie | Masters K - 40 | Boguszów - Gorce | ||
2 | Nina | Czyżowska | Nie | 1000 | My dwie | Niezdefiniowana | Boguszów - Gorce | |
3 | Dorota | Socha | Nie | Ina&Doris | Masters K - 40 | Koziegłowy | Aktywni Razem | |
4 | Emilia | Socha | Nie | Ina&Doris | Niezdefiniowana | Koziegłowy | Aktywni Razem | |
5 | Maciej | Kupiec | Tak | 9581 | MAPA- Maciek, Ania, Piotrek, Ala | Masters M - 40 | Iwiny | |
6 | Anna | Kupiec | Tak | 9582 | MAPA- Maciek, Ania, Piotrek, Ala | Masters K - 40 | Iwiny | |
7 | Piotr | Kupiec | Tak | 9583 | MAPA- Maciek, Ania, Piotrek, Ala | Niezdefiniowana | Iwiny | |
8 | Alicja | Kupiec | Tak | 9584 | MAPA- Maciek, Ania, Piotrek, Ala | Niezdefiniowana | Iwiny | |
9 | Daniel | Najduk | Tak | 9585 | Najduk Team / Rozbiegani Chojnów | Senior II M - 30 | Chojnów | Rozbiegani Chojnów |
10 | Jakub | Najduk | Tak | 9586 | Najduk Team / Rozbiegani Chojnów | Niezdefiniowana | Chojnów | Rozbiegani Chojnów |
11 | Jakub | Jordan | Tak | 9587 | TPB Jordan | Niezdefiniowana | Grzebienisko | Tarnowo Podgórne Biega |
12 | Marzena | Jordan | Tak | 9588 | TPB Jordan | Masters K - 40 | Grzebienisko | Tarnowo Podgórne Biega |
13 | Tomasz | Bobin | Tak | 9589 | Zochu Team | Masters M - 40 | Gorzów Wlkp. | Zochu Team |
14 | Zofia | Bobin | Tak | 9590 | Zochu Team | Niezdefiniowana | Gorzów Wlkp. | Zochu Team |
15 | Anna | Bobin | Tak | 9591 | Zochu Team | Masters K - 40 | Gorzów Wlkp. | Zochu Team |
16 | Piotr | Podhajny | Tak | 9592 | Podhajni Team | Masters M - 40 | Chojnów | Rozbiegani Chojnów |
17 | Jagoda | Podhajna | Tak | 9593 | Podhajni Team | Niezdefiniowana | Chojnów | Rozbiegani Chojnów |
18 | Łukasz | Chęciński | Tak | 9594 | Chęcińscy | Masters M - 40 | Aleksandria II | |
19 | Filip | Chęciński | Nie | Chęcińscy | Niezdefiniowana | Aleksandria II | ||
20 | Filip | Chęciński | Tak | 9595 | Chęcińscy | Niezdefiniowana | Aleksandria II | |
21 | Dorota | Chęcińska | Tak | 9596 | Chęcińscy | Masters K - 40 | Aleksandria Druga | |
22 | Hanna | Chęcińska | Tak | 9597 | Chęcińscy | Niezdefiniowana | Aleksandria Druga | |
23 | Sebastian | Mroczkowski | Nie | Nox | Masters M - 40 | Warszawa | ||
24 | Marek | Bogusz | Tak | 9598 | Walka Kostrzyn | Weteran II M | KOSTRZYN | Walka Kostrzyn |
25 | Igor | Kędziora | Tak | 9599 | Walka Kostrzyn | Niezdefiniowana | BARANOWO | Walka Kostrzyn |
26 | Marek | Zapora | Tak | 9600 | W pogoni za duchem | Masters M - 40 | Sarnów | W pogoni za duchem |
27 | Zuzanna | Zapora | Tak | 9601 | W pogoni za duchem | Niezdefiniowana | Sarnów | W pogoni za duchem |
28 | Nina | Zapora | Nie | W pogoni za duchem | Niezdefiniowana | Sarnów | W pogoni za duchem | |
29 | Paweł | Bogusz | Tak | 9602 | Walka Kostrzyn | Masters M - 40 | Poznań | |
30 | Marcin | Kornaś | Tak | 9603 | GóryLasy1 | Masters M - 40 | Laskówka | GóryLasy |
31 | Jan | Kornaś | Tak | 9604 | GóryLasy1 | Niezdefiniowana | Laskówka | GóryLasy |
32 | Franciszek | Kornaś | Tak | 9605 | GóryLasy | Niezdefiniowana | Laskówka | GóryLasy |
33 | Paweł | Kubica | Tak | 9606 | GóryLasy | Senior II M - 30 | Laskówka | GóryLasy |
34 | Justyna | Głąbica | Tak | 9607 | Olek i Mama | Masters K - 40 | Kamieniec Wr. | |
35 | Aleksander | Głąbica | Tak | 9608 | Olek i Mama | Niezdefiniowana | Kamieniec Wr. | |
36 | Krzysztof | Babirecki | Tak | 9609 | FU FU FU TEAM | Masters M - 40 | Głogów | FU FU FU TEAM |
37 | Mariusz | Bartkowiak | Tak | 9610 | Bieg Opolski TEAM | Masters M - 40 | Opole | ZAŁOGA GÓRSKA / Bieg Opolski TEAM |
38 | Lilianna | Bartkowiak | Tak | 9611 | Bieg Opolski TEAM | Niezdefiniowana | Opole | Bieg Opolski TEAM / ZAŁOGA GÓRSKA |
39 | Patrycja | Matusewicz | Tak | 9612 | Rodzinka PL | Masters K - 40 | zielona góra | |
40 | Oskar | Matusewicz | Tak | 9613 | Rodzinka PL | Niezdefiniowana | Zielona Góra | |
41 | Zuzia | Iwanowska | Tak | 9614 | Eco Uni Opole | Niezdefiniowana | Opole | Bieg Opolski TEAM/Załoga Górska |
42 | Wojtek | Iwanowski | Tak | 9615 | Opole GRU | Masters M - 40 | Opole | Bieg Opolski TEAM/Załoga Górska |
43 | Adam | Kurka | Tak | 9616 | Kurki z górki | Masters M - 40 | Krotoszyn | |
44 | Wiktoria | Kurka | Tak | 9617 | Kurki z górki | Niezdefiniowana | Krotoszyn | |
45 | Radosław | Zagrobelny | Nie | Hugonki | Weteran I M - 50 | Wrocław | Monko Coffee | |
46 | Radosław | Zagrobelny | Tak | 9618 | Hugonki | Weteran I M - 50 | Wrocław | Monko Coffee |
47 | Mariusz | Dudek | Tak | 9619 | DUDEK Team | Masters M - 40 | Gostyń | |
48 | Julia | Dudek | Tak | 9620 | DUDEK Team | Niezdefiniowana | Gostyń | |
49 | Joanna | Berger-Dudek | Tak | 9621 | DUDEK Team | Masters K - 40 | Gostyń | |
50 | Ida | Zagrobelna | Tak | 9622 | Hugonki | Niezdefiniowana | Wrocław | |
51 | Iwona | Stroińska | Tak | 9623 | Stroińscy | Masters K - 40 | Wilkowice | Lesz NO Limits Runners |
52 | Wojciech | Stroiński | Tak | 9624 | Stroińscy | Masters M - 40 | Wilkowice | Lesz NO Limits Runners |
53 | Andrea | Janasova | Nie | Bieg Opolski TEAM | Senior II K - 30 | Jeseník | ||
54 | Michał | Szczerba | Nie | Misie | Masters M - 40 | Katowice | ||
55 | Grzegorz | Smolarczyk | Tak | 9625 | SmolarTeam | Weteran I M - 50 | Siemianowice Śląskie | SmolarTeam |
56 | Bożena | Smolarczyk | Tak | 9626 | SmolarTeam | Masters K - 40 | Siemianowice Śląskie | SmolarTeam |
57 | Piotr | Smolarczyk | Tak | 9627 | SmolarTeam | Niezdefiniowana | Siemianowice Śląskie | |
58 | Piotr | Sawicki | Nie | Motor Lublin | Masters M - 40 | Lublin | Motor Lublin | |
59 | Jarosław | Kurek | Tak | 9628 | RAJ-d Orzesze | Weteran I M - 50 | Orzesze | RAJ-d Orzesze |
60 | Aurelia | Kurek | Tak | 9629 | RAJ-d Orzesze | Masters K - 40 | Orzesze | RAJ-d Orzesze |
61 | Radosław | Kurek | Tak | 9630 | RAJ-d Orzesze | Niezdefiniowana | Orzesze | RAJ-d Orzesze |
62 | Krzysztof | Kowalski | Tak | 9631 | 2K | Masters M - 40 | Libertów | 2K |
63 | Adam | Kowalski | Tak | 9632 | 2K | Niezdefiniowana | Libertów | 2K |
64 | Maciej | Mikuła | Tak | 9633 | Bambiczki | Masters M - 40 | Rokietnica | |
65 | Adam | Mikuła | Tak | 9634 | Bambiczki | Niezdefiniowana | Rokietnica | |
66 | Jakub | Bosiacki | Tak | 9685 | Bambiczki | Niezdefiniowana | Murowana Goślina | |
67 | Michał | Bosiacki | Tak | 9684 | Bambiczki | Niezdefiniowana | Murowana Goślina | |
68 | Kacper | Jordan | Tak | 9635 | TPB Jordan | Senior I M - 20 | Grzebienisko | Tarnowo Podgórne Biega |
69 | Dawid | Kutarba | Tak | 9636 | Drużyna A | Masters M - 40 | Stronie Śląskie | |
70 | Jakub | Kutarba | Tak | 9637 | Drużyna A | Niezdefiniowana | Stronie Śląskie | |
71 | Piotr | Perkowski | Tak | 9638 | Gruszka z jednym skrzydłem | Masters M - 40 | Kampinos | Monk Sandals Team |
72 | Waldemar | Lewandowski | Nie | LEWANDOWSCY TEAM | Masters M - 40 | Gorzów Wlkp. | LEWANDOWSCY TEAM | |
73 | Wojciech | Duda | Tak | 9639 | KarlWoj | Weteran I M - 50 | Kraków | Skawina Biega |
74 | Michał | Broniek | Tak | 9640 | Brońki | Masters M - 40 | Tannay | |
75 | Jan | Broniek | Tak | 9641 | Brońki | Niezdefiniowana | Tannay | Versoix Athletisme |
76 | Krzysztof | Zych | Tak | 9642 | Zicherki | Niezdefiniowana | Warszawa | |
77 | Aniela | Zych | Tak | 9643 | Zicherki | Niezdefiniowana | Warszawa | |
78 | Maciej | Zachwatowicz | Tak | 9644 | Rubiki | Masters M - 40 | Łomianki | |
79 | Michał | Siejka | Nie | Siejeczki | Senior II M - 30 | Warszawa | ||
80 | Anna | Skawina-Połeć | Tak | 9645 | Topolice team | Senior II K - 30 | Szczytna | Topolice Team |
81 | Agnieszka | Malisz | Tak | 9646 | MaliSkład | Senior II K - 30 | Kędzierzyn-Koźle | MaliSkład |
82 | Kajetan | Malisz | Tak | 9647 | MaliSkład | Niezdefiniowana | Kędzierzyn-Koźle | MaliSkład |
83 | Arkadiusz | Machula | Tak | 9648 | Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziębice | Weteran I M - 50 | Ziębice | Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziębice |
84 | Amadeusz | Machula | Tak | 9649 | Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziębice | Niezdefiniowana | Ziębice | Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziębice |
85 | Agnieszka Barbara | Helwich | Tak | 9650 | HelTeam | Masters K - 40 | Herlev | HelTeam |
86 | Olaf | Helwich | Tak | 9651 | HelTeam | Niezdefiniowana | Herlev | HelTeam |
87 | Kinga | Matak | Tak | 9314 | Radzymin | Senior II K - 30 | Radzymin | Łasuch |
88 | Michał | Siejka | Tak | 9316 | Klub Judo Lemur | Senior II M - 30 | Warszawa | |
89 | Szymon | Siejka | Tak | 9652 | Klub Judo Lemur | Niezdefiniowana | Warszawa | Klub Judo Lemur |
90 | Pawel | Helwich | Tak | 9653 | HelTeam | Masters M - 40 | Herlev | HelTeam |
91 | Zofia | Nagiel | Tak | 9654 | MKS Parasol | Niezdefiniowana | Wrocław | |
92 | Marcin | Oleszowski | Tak | 9655 | MKS Parasol | Senior II M - 30 | Wroclaw | |
93 | Mateusz | Plewiński | Tak | 9656 | Run Away Team | Niezdefiniowana | Świętochłowice | Run Away Team |
94 | Maksym | Bernadzikowski | Tak | 9657 | bernaDziki | Niezdefiniowana | Wrocław | |
95 | Rafał | Garczyk | Tak | 9658 | Galopujące Ślimaki | Masters M - 40 | Lusówko | Galopujące Ślimaki |
96 | Marzena | Garczyk | Tak | 9659 | Galopujące Ślimaki | Masters K - 40 | Lusówko | Galopujące Ślimaki |
97 | Nadia | Garczyk | Tak | 9660 | Galopujące Ślimaki | Niezdefiniowana | Lusówko | Galopujące Ślimaki |
98 | Pola | Garczyk | Tak | 9661 | Galopujące Ślimaki | Niezdefiniowana | Lusówko | Galopujące Ślimaki |
99 | Michał | Bernadzikowski | Tak | 9662 | bernaDziki | Masters M - 40 | Wrocław | |
100 | Jan | Zachwatowicz | Tak | 9663 | Rubiki | Niezdefiniowana | Łomianki | |
101 | Jan | Zachwatowicz | Tak | 9664 | Rubiki | Niezdefiniowana | Łomianki | |
102 | Michał | Drozd | Tak | 9665 | Gruszka z jednym skrzydłem | Masters M - 40 | Dąbrówka | |
103 | Krzysztof | Pyzik | Nie | Magda i Krzysiek | Senior II M - 30 | Szczecin | VegeSlonik Team | |
104 | Tomasz | Józef | Tak | 9666 | UltraJózki | Masters M - 40 | Dąbrowa Górnicza | UltraJózki |
105 | Konrad | Józef | Tak | 9667 | UltraJózki | Niezdefiniowana | Dąbrowa Górnicza | UltraJózki |
106 | Szymon | Kuźniak | Tak | 9566 | Kuźniak | Senior II M - 30 | Leszno | |
107 | Jędrzej | Drozd | Tak | 9668 | Gruszka z jednym skrzydłem | Niezdefiniowana | Dąbrówka | |
108 | Maksymilian | Podbielski | Tak | 9669 | En Casa Racing Team | Niezdefiniowana | Warszawa | |
109 | Krystian | Podbielski | Tak | 9670 | En Casa Racing Team | Masters M - 40 | Warszawa | |
110 | Małgorzata | Podbielska | Tak | 9671 | En Casa Racing Team | Senior II K - 30 | Warszawa | |
111 | Kamil | Bieńkowski | Tak | 9672 | JAGA TEAM | Masters M - 40 | Radwanice | BE BETTER |
112 | Jagoda | Bieńkowska | Tak | 9673 | JAGA TEAM | Niezdefiniowana | Radwanice | BE BETTER |
113 | Mariusz | Derbich | Nie | FAMOT Team | Masters M - 40 | Kowalew | FAMOT Team | |
114 | Miłosz | Derbich | Tak | 9674 | FAMOT Team | Niezdefiniowana | Kowalew | FAMOT Team |
115 | Mariusz | Derbich | Tak | 9675 | FAMOT Team | Masters M - 40 | Kowalew | FAMOT Team |
116 | Bernard | Latanowicz | Tak | 9676 | Latanowicze | Senior II M - 30 | Poznań | |
117 | Natalia | Latanowicz | Tak | 9677 | Latanowicze | Niezdefiniowana | Poznań | |
118 | Agata | Latanowicz | Tak | 9678 | Latanowicze | Niezdefiniowana | Poznań | |
119 | Karolina | Latanowicz | Tak | 9679 | Latanowicze | Senior II K - 30 | Poznań | |
120 | Bartosz | Latanowicz | Tak | 9680 | Latanowicze | Niezdefiniowana | Poznań | |
121 | Radosław | Zabłocki | Nie | Ks Maraton Nowa Ruda | Senior II M - 30 | Stolec 78 | Ks maraton nowa ruda | |
122 | Jacek | Redkiewicz | Tak | 9424 | Team Zabiegane Dni | Weteran II M | Warszawa | Team Zabiegane Dni |
123 | Kacper | Redkiewicz | Tak | 9681 | Team Zabiegane Dni | Niezdefiniowana | Warszawa | Team Zabiegane Dni |
124 | Jacek | Kusztelak | Tak | 9682 | Oś Racing Team | Masters M - 40 | Pierwoszów | Oś Racing Team |
125 | Julia | Iwanowska | Nie | Iwany | Niezdefiniowana | Chocianów | Iwany | |
126 | Przemysław | Iwanowski | Tak | 9686 | Iwany | Masters M - 40 | Chocianów | Iwany |
127 | Marta | Król | Tak | 9451 | Radzymin | Masters K - 40 | Radzymin | |
128 | Marek | Bagiński | Nie | APTENEO TEAM | Weteran I M - 50 | Borów | APTENEO TEAM | |
129 | Sławomir | Żurawski | Tak | 9683 | Żurawiny | Masters M - 40 | Warszawa | PGBSportowaPaczka/BaRUNowce |
130 | Bartosz | Laudacki | Tak | 9687 | Pomyłka Team | Niezdefiniowana | Lądek Zdrój | Pomyłka Team |
131 | Łukasz | Samolak | Tak | 9688 | Pomyłka Team | Masters M - 40 | Opole | Pomyłka Team |
132 | Barbara | Łeske | Tak | 9690 | Sonic Team | Masters K - 40 | Grodzisk Wielkopolski | |
133 | Piotr | Łeske | Tak | 9689 | Sonic Team | Niezdefiniowana | Grodzisk Wielkopolski | |
134 | Rafał | Łukaszewski | Tak | 9691 | Huta Sylwetki | Niezdefiniowana | Lądek Zdrój | |
135 | Patryk | Bartnik | Tak | 9692 | Huta Sylwetki | Senior I M - 20 | Lądek Zdrój | |
136 | Magdalena | Cieślak | Tak | 9693 | Cieślaczki | Senior II K - 30 | Rzeplin | |
137 | Helena | Cieślak | Tak | 9694 | Cieślaczki | Niezdefiniowana | Rzeplin | |
138 | Agnieszka | Hojna | Tak | 9697 | Koguty | Masters K - 40 | Warszawa | |
139 | Lili | Hojna | Tak | 9698 | Koguty | Niezdefiniowana | Warszawa | |
140 | Piotr | Tondytko | Tak | 9696 | Wojtek | Weteran I M - 50 | Kłodzko | |
141 | Wojciech | Tondytko | Tak | 9695 | Wojtek | Niezdefiniowana | Kłodzko | |
142 | Patryk | Król | Tak | 9699 | Radzymin | Niezdefiniowana | Radzymin | |
143 | Dawid | Król | Tak | 9700 | Radzymin | Niezdefiniowana | Radzymin | |
144 | Joanna | Grau | Tak | 9535 | Kwidzyn Biega/UMKS Kwidzyn | Masters K - 40 | Kwidzyn | Kwidzyn Biega |
145 | Konrad | Rubaj | Tak | 9534 | Kwidzyn Biega/UMKS Kwidzyn | Niezdefiniowana | Kwidzyn | UMKS Kwidzyn |
146 | Witold | Kusztelak | Tak | 9538 | Oś Racing Team | Niezdefiniowana | Pierwoszów | |
147 | Pola | Babirecka | Tak | 9548 | FU FU FU TEAM | Niezdefiniowana | Głogów | |
148 | Filip | Żurawski | Tak | 9553 | Żurawiny | Niezdefiniowana | Warszawa | |
149 | Weronika | Kuźniak | Tak | 9564 | Kuźniak | Niezdefiniowana | Leszno | |
150 | Tomek | Kuźniak | Tak | 9565 | Kuźniak | Niezdefiniowana | Leszno | |
151 | Karol | Duda | Tak | 9531 | KarlWoj | Niezdefiniowana | Kraków | Skawina Biega |