№ | Imię | Nazwisko | Zapłacone | Numer startowy | Kategoria | Wybór godziny startu 17 lipca 2020 r. | Miejscowość | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrzej | Ruszczewski | Tak | 3001 | Senior II M - 30 | 19:42:00 | Warszawa | Vege Runners |
2 | Marcin | Napierała | Tak | 3002 | Masters M – 40 | 19:06:00 | Koziegłowy | Piątkowo na Biegowo |
3 | Sylwia | Świętek-Ozdoba | Tak | 3003 | Masters K – 40 | 18:51:00 | Wrocław | |
4 | Andrzej | Gasiecki | Tak | 3004 | Weteran I M- 50 | 19:06:00 | Szczecin | |
5 | Maciej | Dwornik | Tak | 3005 | Senior II M - 30 | 19:15:00 | Kraków | Warczące Szprychy |
6 | Ewa | Ochnio | Tak | 3006 | Masters K – 40 | 18:51:00 | Bolesławiec | |
7 | Łukasz | Szafran | Tak | 3007 | Senior I M – 20 | 18:51:00 | Opole Lubelskie | Ultrino AMATEUR |
8 | Kamil | Budkowski | Tak | 3008 | Senior II M - 30 | 18:48:00 | Siechnice | |
9 | Paweł | Kliglich | Tak | 3009 | Masters M – 40 | 18:36:00 | Wołomin | Zabiegany Wołomin |
10 | Paweł | Dzierkacz | Nie | Masters M – 40 | Bydgoszcz | 'Chodź będzie fajnie' | ||
11 | Łukasz | Pszenny | Tak | 3010 | Senior II M - 30 | 18:51:00 | Lublin | Ultrino AMATEUR |
12 | Paweł | Rzeszowski | Tak | 3011 | Weteran I M- 50 | 19:30:00 | Wieluń | |
13 | Rafał | Grzybowski | Tak | 3012 | Masters M – 40 | 19:00:00 | Warszawa | |
14 | Aneta | Chuda | Tak | 3013 | Masters K – 40 | 19:03:00 | Wroclaw | |
15 | Damian | Grubich | Tak | 3014 | Masters M – 40 | 18:51:00 | Grudziądz | |
16 | Katarzyna | Lenart-Kłoś | Tak | 3015 | Senior II K- 30 | 18:39:00 | Lublin | Stay Insane |
17 | Sebastian | Figas | Tak | 3016 | Masters M – 40 | 18:51:00 | Wrocław | |
18 | Paweł | Pomaski | Nie | Weteran I M- 50 | Warszawa | Warsaw Run Club | ||
19 | Marta | Kochmańska | Nie | Senior II K- 30 | Bożków | Sowy | ||
20 | Wojtek | Wąder | Nie | Senior II M - 30 | Bieliny | Wonder Team | ||
21 | Paweł | Oczeretko | Nie | Masters M – 40 | Legnica | OBORYGENI | ||
22 | Rafal | Wos | Nie | Masters M – 40 | Geithus | Biegiem po marzenia-Team | ||
23 | Maciej | Wiórek | Nie | Senior II M - 30 | Szczecinek | Team Biegowy Szczecinek | ||
24 | Madzia | Czernicka | Nie | Senior II K- 30 | Zwonowice | Yno Ultra | ||
25 | Tomasz | Grodzki | Tak | 3017 | Masters M – 40 | 18:36:00 | Darłowo | ultras z nad morza |
26 | Piotr | Michalski | Tak | 3018 | Senior II M - 30 | 18:45:00 | Wrocław | |
27 | Łukasz | Wręczycki | Nie | Senior II M - 30 | Lubliniec | 5 Pułk Chemiczny | ||
28 | Andrzej | Chojnowski | Tak | 3019 | Weteran I M- 50 | 18:33:00 | Iława | |
29 | Tomasz | Jarzembowski | Tak | 3020 | Masters M – 40 | 19:00:00 | Plewiska | WLKP Mountains Ultra |
30 | Iwona | Ficner | Tak | 3021 | Masters K – 40 | 19:21:00 | Stare Kurowo | FSD RUN DREZDENKO |
31 | Paulina | Borowska-Najderek | Tak | 3022 | Masters K – 40 | 19:00:00 | Rokietnica | WLKP Mountains Ultra |
32 | Rafał | Lewandowski | Tak | 3023 | Senior II M - 30 | 19:30:00 | Toruń | SPC |
33 | Maciej | Konieczny | Tak | 3024 | Masters M – 40 | 18:36:00 | Poznań | MK-Connect |
34 | Bartlomiej | Trzeciak | Nie | Masters M – 40 | Gdańsk | Sztafeta Nadziei | ||
35 | Tomasz | Zimny | Tak | 3025 | Weteran II M – 60 | 19:12:00 | Szczecin | |
36 | Przemyslaw | Para | Nie | Masters M – 40 | Leszno | LeszNo limits runners | ||
37 | Artur | Kłoś | Tak | 3026 | Senior II M - 30 | 18:39:00 | Lublin | Stay Insane |
38 | Wojciech | Stroiński | Tak | 3027 | Masters M – 40 | 18:48:00 | Wilkowice | C&C Sports Team |
39 | Jagoda | Gilewicz-Rachowska | Tak | 3028 | Senior II K- 30 | 18:36:00 | Poznań | DGR Kancelaria Radców Prawnych |
40 | Iwona | Stroińska | Tak | 3029 | Masters K – 40 | 18:48:00 | Wilkowice | C&C Sports Team |
41 | Radek | Tyś | Tak | 3030 | Senior II M - 30 | 19:09:00 | Nowa Ruda | Nowa Ruda Biega |
42 | Mikołaj | Sobczak | Tak | 3031 | Masters M – 40 | 19:00:00 | SKÓRZEWO | WLKP Mountains Ultra |
43 | Tomasz | Łuszczakiewicz | Tak | 3032 | Masters M – 40 | 18:48:00 | Lubin | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta |
44 | Piotr | Maślanik | Tak | 3033 | Masters M – 40 | 19:18:00 | Schwedt/Oder | QCe Sparty |
45 | Marcin | Michalowski | Tak | 3034 | Masters M – 40 | 18:42:00 | Świętoszów | #MarcinSwiercTEAM |
46 | Arkadiusz | Klimek | Nie | Masters M – 40 | Warszawa | |||
47 | Magdalena | Wielgat-Kojdecka | Tak | 3035 | Senior II K- 30 | 19:39:00 | Tychy | Carbon OCR Racing Team |
48 | Jarosław | Dawidziak | Tak | 3036 | Masters M – 40 | 19:12:00 | Leszno | MARATON LESZNO |
49 | Robert | Pietraszewski | Nie | Masters M – 40 | Tomaszów Mazowiecki | Biegam Bo Lubię - Tomaszów Mazowiecki | ||
50 | Bartosz | Samborski | Tak | 3037 | Masters M – 40 | 19:03:00 | Warszawa | Wkurw_team |
51 | Klara | Tomaszyk | Tak | 3038 | Senior II K- 30 | 19:39:00 | Poznań | PANI |
52 | Justyna | Magocsy | Nie | Senior II K- 30 | Kraków | |||
53 | Jarosław | Pawlak | Tak | 3039 | Senior II M - 30 | 18:45:00 | KOŁO | KOŁO BIEGA |
54 | Krzysztof | Jasicki | Tak | 3040 | Masters M – 40 | 18:36:00 | Tychy | |
55 | Łukasz | Mazurczak | Nie | Masters M – 40 | Poznań | |||
56 | Tycjan | Trzpiola | Tak | 3041 | Senior II M - 30 | 19:18:00 | Wrocław | Kuracjusze |
57 | Mirosław | Fiuk | Tak | 3042 | Senior II M - 30 | 18:48:00 | Milicz | |
58 | Maciej | Rojek | Nie | Senior II M - 30 | Kraków | At | ||
59 | Renata | Tomanek | Nie | Masters K – 40 | Starachowice | |||
60 | Tomasz | Bulikowski | Tak | 3043 | Masters M – 40 | 19:39:00 | Szczecin | |
61 | Krzysztof | Szala | Nie | Senior II M - 30 | Łaziska Górne | |||
62 | Krzysztof | Jankowiak | Nie | Masters M – 40 | Krosinko | Marco | ||
63 | Sylwia | Roszak-Surków | Nie | Masters M – 40 | Swarzędz | MUAY RUNNING TEAM | ||
64 | Ludwik | Falkenberg | Tak | 3044 | Masters M – 40 | 18:39:00 | Krapkowice | Wariat biega. |
65 | Sylwia | Roszak-Surków | Tak | 3045 | Masters K – 40 | 19:09:00 | Swarzędz | MUAY RUNNING TEAM |
66 | Przemysław | Specjalski | Tak | 3046 | Weteran I M- 50 | 19:30:00 | Gdańsk | |
67 | Adrian | Surków | Tak | 3047 | Senior II M - 30 | 19:09:00 | Swarzędz | MUAY RUNNING TEAM |
68 | Katarzyna | Stala-Kondrakiewicz | Tak | 3048 | Senior II K- 30 | 18:42:00 | Miłoszyce | KB Harcownik Jelcz-Laskowice |
69 | Sławomir | Florkiewicz | Tak | 3049 | Weteran I M- 50 | 19:15:00 | Sosnowiec | |
70 | Marek | Kościelniak | Tak | 3334 | Masters M – 40 | 18:42:00 | Poznań | MUAY RUNNING TEAM |
71 | Dorota | Łaba | Tak | 3050 | Masters K – 40 | 19:39:00 | Bielsko Biała | Nutrend Polska |
72 | Aneta | Szwajka | Nie | Masters M – 40 | Stalowa Wola | Ultrajanosik | ||
73 | Michał | Banaś | Tak | 3051 | Senior II M - 30 | 18:39:00 | Wrocław | IPA Wrocław |
74 | Sebastian | Wójcik | Nie | Senior II M - 30 | Inowłódz | ProemZako | ||
75 | Jędrzej | Kaczmarek | Tak | 3052 | Senior I M – 20 | 19:21:00 | Kowalew | KP PSP MILICZ |
76 | Sylwester | Norwa | Tak | 3053 | Masters M – 40 | 19:30:00 | Patków | Jet Set |
77 | Renata | Wojtkowiak | Tak | 3054 | Masters K – 40 | 19:03:00 | Poznań | Piątkowo na Biegowo |
78 | Tomasz | Grochowski | Tak | 3055 | Masters M – 40 | 18:45:00 | Poznań | Sparta Runners |
79 | Arek | Hetmański | Tak | 3056 | Senior II M - 30 | 18:48:00 | Bartoszewo | LoveLasy |
80 | Andrzej | Funka | Tak | 3057 | Weteran II M – 60 | 19:00:00 | Nowy Tomyśl | NKB Chyży Nowy Tomyśl |
81 | Ada. | Magocsy | Nie | Senior II M - 30 | Kraków | |||
82 | Wojtek | Jaremek | Nie | Senior II M - 30 | Zamość | |||
83 | Michał | Szkuta | Tak | 3058 | Masters M – 40 | 19:39:00 | Bolewicko | NKB Chyży Nowy Tomyśl |
84 | Krzysztof | Sawicki | Tak | 3059 | Senior II M - 30 | 18:48:00 | Kościelec | Koło Biega |
85 | Tomasz | Kostera | Tak | 3060 | Masters M – 40 | 19:15:00 | Warszawa | Vege Runners |
86 | Barbara | Wiśniewska | Tak | 3061 | Senior II K- 30 | 18:45:00 | Kazimierz Biskupi | Sparta Runners |
87 | Tomasz | Prałat | Tak | 3062 | Masters M – 40 | 19:18:00 | Lipno | Maraton Leszno |
88 | Tomasz | Hacuś | Tak | 3063 | Masters M – 40 | 18:45:00 | Wrocław | |
89 | Mirosław | Śluzek | Tak | 3064 | Weteran I M- 50 | 19:15:00 | Warszawa | |
90 | Ilona | Rybarczyk | Nie | Senior II K- 30 | Koło | SPARTAN RUNNERS | ||
91 | Isabela | Gajewska | Nie | Masters K – 40 | Sosnowiec | |||
92 | Bartosz | Kuik | Nie | Senior II M - 30 | Śrem | Runner's Power | ||
93 | Norbert | Obarski | Tak | 3065 | Weteran I M- 50 | 18:39:00 | Kielce | |
94 | Wojciech | Pawul | Tak | 3066 | Senior I M – 20 | 19:36:00 | Krosno | |
95 | Małgorzata | Obarska | Tak | 3067 | Weteran K- 50 | 18:39:00 | Starachowice | |
96 | Jarek | Kołodziejski | Tak | 3068 | Masters M – 40 | 19:03:00 | Poznan | NwZnBHC |
97 | Sebastian | Grabicki | Tak | 3069 | Masters M – 40 | 19:15:00 | Wągrowiec | |
98 | Łukasz | Zając | Tak | 3070 | Senior II M - 30 | 18:36:00 | Kraków | Kompario Team |
99 | Mariusz | Wiśniewski | Tak | 3071 | Masters M – 40 | 18:51:00 | Dąbrowa Niemodlińska | |
100 | Przemysław | Wiśniewski | Nie | Weteran I M- 50 | Leszno | Maraton Leszno | ||
101 | Jarosław | Roślicki | Tak | 3072 | Masters M – 40 | 19:36:00 | Ozorowice | Ubezpieczenia dla aktywnych |
102 | Magdalena | Odważny | Tak | 3073 | Masters K – 40 | 18:30:00 | Stronie Ślaskie | OdważnyTeam.pl |
103 | Grzegorz | Pawlus | Nie | Senior I M – 20 | Bielsko-Biała | |||
104 | Grzegorz | Pawlus | Nie | Senior I M – 20 | Bielsko-Biała | Zbój Team | ||
105 | Natalia | Nowak | Tak | 3074 | Senior II K- 30 | 19:09:00 | Tarnów | Ekipa z Tarnowa |
106 | Tomasz | Doliński | Tak | 3075 | Weteran I M- 50 | 18:51:00 | Wrocław | umawianienabieganie |
107 | Janusz | Lewandowski | Tak | 3076 | Masters M – 40 | 18:48:00 | Tarnowskie Góry | |
108 | Anna | Ptaszyńska | Tak | 3077 | Weteran K- 50 | 19:03:00 | Kościan | Speed Feet '16 |
109 | Mariusz | Peljak | Nie | Senior II M - 30 | Sobótka | Grzmotomocni Sobótka | ||
110 | Magdalena | Grycman | Nie | Masters M – 40 | Trzcinica | Sparta Ultra Team | ||
111 | Adrian | Skorczyk | Tak | 3078 | Senior II M - 30 | 19:03:00 | Kościan | Speed Feet '16 |
112 | Dawid | Warowny | Nie | Masters M – 40 | SIODŁKOWICE | |||
113 | Leszek | Zając | Tak | 3079 | Senior II M - 30 | 19:30:00 | Świebodzice | |
114 | Paweł | Pitoń | Tak | 3080 | Senior II M - 30 | 18:30:00 | Szklary | #UltraRodzinka |
115 | Przemysław | Skałecki | Tak | 3081 | Senior II M - 30 | 19:18:00 | Gorzów Wielkopolski | Hiab Sports Team |
116 | Krzysztof | Szala | Tak | 3082 | Senior II M - 30 | 19:15:00 | Łaziska Górne | biegamgdziechce.pl |
117 | Dawid | Cieplik | Tak | 3083 | Senior II M - 30 | 19:03:00 | Rydzyna | LeszNo limits runners |
118 | Paweł | Parol | Tak | 3084 | Masters M – 40 | 19:18:00 | Szymankowszczyzna | |
119 | Tomasz | Kalinowski | Tak | 3085 | Masters M – 40 | 19:30:00 | Wodzisław Śląski | |
120 | Grzegorz | Jamroziak | Tak | 3086 | Senior II M - 30 | 18:33:00 | Kamień Pomorski | Aarsleff.BIZ Running Team |
121 | Remigiusz | Mikrut | Tak | 3087 | Masters M – 40 | 18:33:00 | Chełmno | |
122 | Michał | Pędzich | Nie | Masters M – 40 | Nadarzyn | |||
123 | Magdalena | Oleszek | Tak | 3088 | Senior II K- 30 | 18:45:00 | Czeladź | Biegowa Kuźnia |
124 | Mateusz | Błaszczyk | Nie | Senior II M - 30 | Śrem | |||
125 | Norbert | Klaczyński | Tak | 3089 | Senior I M – 20 | 19:33:00 | Śrem | |
126 | Luiza | Błaszczyk | Tak | 3090 | Senior I K – 20 | 19:15:00 | Śrem | |
127 | Magdalena | Rychłowska | Tak | 3091 | Masters K – 40 | 19:15:00 | Piła | |
128 | Marek | Kamiński | Tak | 3092 | Masters M – 40 | 19:09:00 | Warszawa | |
129 | Marcin | Żak | Tak | 3093 | Masters M – 40 | 19:15:00 | Paczków | |
130 | Piotr | Chopkowicz | Tak | 3094 | Masters M – 40 | 19:15:00 | PACZKÓW | |
131 | Grzegorz | Seweryn | Nie | Senior II M - 30 | Katowice | Biegowa kuźnia | ||
132 | Robert | Pacanowski | Tak | 3095 | Weteran I M- 50 | 19:00:00 | Wełnica | Wełnica Biega |
133 | Anna | Pierzchała | Nie | Masters K – 40 | Jaworzno | |||
134 | Sebastian | Machura | Nie | Senior II M - 30 | Chorzów | |||
135 | Dominik | Mertas | Tak | 3096 | Masters M – 40 | 19:30:00 | Babice gm.Nędza | |
136 | Przemysław | Gawlas | Nie | Masters M – 40 | Kłodzko | |||
137 | Artur | Głowacki | Nie | Masters M – 40 | Głogów | |||
138 | Rita | Downar-Zapolska | Tak | 3097 | Masters K – 40 | 19:00:00 | Wrocław | Mom&Daughter RUN |
139 | Izabela | Wyrwas-Zygarłowska | Tak | 3098 | Masters K – 40 | 18:33:00 | POZNAŃ | KOBIETY BIEGAJĄ |
140 | Andrzej | Galasiński | Tak | 3099 | Weteran I M- 50 | 18:33:00 | LUBOŃ | GRUPA SIGMEO |
141 | Piotr | Krzos | Tak | 3100 | Senior II M - 30 | 18:51:00 | Zabrze | |
142 | Franciszek | Zakrzynski | Tak | 3101 | Masters M – 40 | 19:06:00 | Bolechowice | |
143 | Łukasz | Jankowski | Tak | 3102 | Senior II M - 30 | 18:45:00 | Olszanka | 1987 |
144 | Wiola | Harkiewicz | Tak | 3103 | Senior II K- 30 | 19:06:00 | Poznań | oddychajswobodnie.pl Naramowice Biegają |
145 | Amadeusz | Lipczak | Tak | 3104 | Masters M – 40 | 19:12:00 | Opole | |
146 | Beata | Arkuszyńska | Nie | Masters K – 40 | Tomaszów Mazowiecki | TIME4RUNNING | ||
147 | Paweł | Arkuszyński | Nie | Masters M – 40 | Tomaszów Mazowiecki | TIME4RUNNING | ||
148 | Rafał | Stramowski | Tak | 3105 | Senior II M - 30 | 19:18:00 | Łęka Opatowska | |
149 | Kamil | Kłosowski | Nie | Senior II M - 30 | Mechlin | Vege Runners | ||
150 | Tomasz | Jerczyński | Tak | 3106 | Masters M – 40 | 19:18:00 | Łęka Opatowska | Grupa biegowa Łęka Opatowska |
151 | Danuta | Wodzińska | Tak | 3107 | Masters K – 40 | 19:30:00 | Krapkowice | INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM |
152 | Piotr | Lew | Nie | Masters M – 40 | Szczecin | ExtremE WolF | ||
153 | Tomasz | Kamiński | Nie | Masters M – 40 | Chojnów | Rok | ||
154 | Jakub | Hetmański | Nie | Senior I M – 20 | Sośnie | |||
155 | Monika | Antkowiak | Nie | Senior II K- 30 | Murowana Goślina | MUAY RUNNING TEAM | ||
156 | Michał | Antkowiak | Nie | Senior II M - 30 | Murowana Goślina | MUAY RUNNING TEAM | ||
157 | Krzysztof | Babirecki | Tak | 3108 | Masters M – 40 | 18:48:00 | Głogów | FU FU FU TEAM |
158 | Marcin | Jankowski | Tak | 3109 | Senior II M - 30 | 18:48:00 | Głogów | FU FU FU TEAM |
159 | Joanna | Walkowiak | Nie | Senior II K- 30 | Poznań | MUAY RUNNIG TEAM | ||
160 | Krzysztof | Niedziela | Nie | Masters M – 40 | Gostyń | Gostyń | ||
161 | Andrzej | Winiarski | Tak | 3110 | Masters M – 40 | 19:12:00 | Warszawa | DxTreeM Running |
162 | Robert | Kęsicki | Nie | Senior II M - 30 | kaowice | Night Runners | ||
163 | Piotr | Borc | Tak | 3111 | Weteran I M- 50 | 19:12:00 | Grudziądz | Akademia Biegania Grudziądz |
164 | Marcin | Ratajczak | Tak | 3112 | Senior II M - 30 | 18:39:00 | Kotlin | |
165 | Agnieszka | Barczyk | Nie | Masters K – 40 | Wolbrom | MUAY Running Team | ||
166 | Marcin | Gawlik | Tak | 3113 | Masters M – 40 | 19:09:00 | Siechnice | MKS SIECHNICE |
167 | Szczepan | Kosel | Nie | Senior II M - 30 | Wrocław | Kuracjusze | ||
168 | Justyna | Guzera | Tak | 3114 | Senior II K- 30 | 19:15:00 | Wrocław | |
169 | Piotr | Marcinkowski | Tak | 3115 | Weteran I M- 50 | 19:00:00 | Rozgarty | |
170 | Przemysław | Łopoka | Tak | 3116 | Senior I M – 20 | 18:30:00 | Ziębice | |
171 | Katarzyna | Winiarska | Nie | Masters K – 40 | Przemyśl | Przemyski Klub Biegacza/Hercog Runnin Team | ||
172 | Maciej | Rudy | Tak | 3117 | Senior I M – 20 | 18:33:00 | Ząbkowice Śląskie | #Ultrarodzinka |
173 | Marcin | Wojtaszek | Tak | 3118 | Senior II M - 30 | 19:06:00 | Wągrowiec | Muchy na zębach |
174 | Dariusz | Modliszewski | Tak | 3119 | Masters M – 40 | 19:06:00 | Suchy Las | Orange Polska |
175 | Karolina | Kozłowska | Tak | 3120 | Masters K – 40 | 18:39:00 | Bydgoszcz | |
176 | Rafał | Krych | Tak | 3121 | Masters M – 40 | 19:12:00 | Czmoń | |
177 | Mariusz | Dębicki | Tak | 3122 | Masters M – 40 | 19:06:00 | Września | Lotto |
178 | Adam | Ptak | Tak | 3123 | Masters M – 40 | 19:03:00 | Poznań | Piątkowo na Biegowo |
179 | Zbigniew | Kaczmarek | Nie | Weteran II M – 60 | KOSZALIN | ROZBIEGANY KOSZALIN | ||
180 | Piotr | Pawłowski | Tak | 3124 | Masters M – 40 | 19:09:00 | Siedlce | |
181 | Monika | Czaińska | Tak | 3125 | Senior II K- 30 | 19:36:00 | Poznań | |
182 | Wojciech | Jędrzejczak | Tak | 3126 | Weteran I M- 50 | 19:03:00 | Łódź | |
183 | Szczepan | Kosel | Nie | Senior II M - 30 | Wrocław | Kuracjusze | ||
184 | Szczepan | Kosel | Nie | Senior II M - 30 | Wrocław | Kuracjusze | ||
185 | Renata | Gorczewska | Nie | Weteran K- 50 | Rybarzowice | KS ISKRA RYBARZOWICE | ||
186 | Jacek | Wiśniewski | Nie | Masters M – 40 | Kętrzyn | Włóczędzy Dharmy | ||
187 | Robert | Czuba | Tak | 3127 | Weteran I M- 50 | 19:09:00 | Puszczykowo | Orange Polska |
188 | Krzysztof | Kurkowiak | Tak | 3128 | Senior II M - 30 | 19:03:00 | Wrocław | Wkurw_Team / #teamNicpoń |
189 | Rafał | Hofmański | Tak | 3129 | Senior II M - 30 | 18:39:00 | Kotlin | |
190 | Adam | Prończuk | Tak | 3130 | Weteran I M- 50 | 19:09:00 | Czechowice-Dziedzice | WeHIcooll |
191 | Grzegorz | Konik | Tak | 3131 | Weteran I M- 50 | 18:36:00 | Przeciszów | OKB Zadyszka / KS Kandahar |
192 | Adam | Skorek | Tak | 3132 | Senior II M - 30 | 19:39:00 | Warszawa | |
193 | Marian | Susz | Nie | Masters M – 40 | Sobótka | |||
194 | Wojciech | Ścieszka | Tak | 3133 | Masters M – 40 | 18:33:00 | Kraków | 13 elt Kraków-Balice |
195 | Robert | Nowak | Nie | Weteran I M- 50 | Rząska | Poranny Patrol | ||
196 | Michał | Podstawski | Tak | 3134 | Senior II M - 30 | 18:42:00 | Ruda Slaska | |
197 | Michal | Dabrowski | Nie | Masters M – 40 | Warszawa | UltraPoŚladach.pl / Team ZabieganeDni | ||
198 | Mateusz | Stec | Nie | Senior I M – 20 | Warszawa | SieGra SieMa | ||
199 | Michał | Molenda | Tak | 3135 | Masters M – 40 | 19:21:00 | Wrocław | |
200 | Jolanta | Woszczak | Tak | 3136 | Weteran K- 50 | 19:15:00 | Strzelin | Strzeliński Klub Biegacza Granit |
201 | Zbigniew | Woszczak | Tak | 3137 | Weteran I M- 50 | 19:18:00 | Strzelin | Strzeliński Klub Biegacza Granit |
202 | Bogusław | Bednarczyk | Nie | Weteran I M- 50 | Wrocław | PRO-RUN WROCŁAW | ||
203 | Piotr | Kycia | Tak | 3138 | Masters M – 40 | 18:36:00 | Rawicz | |
204 | Monika | Mikołajczyk-Sowa | Tak | 3139 | Masters K – 40 | 18:51:00 | Justynów | Szakale Bałut Łódź |
205 | Karol | Krawczyk | Tak | 3140 | Senior II M - 30 | 18:42:00 | Jaworzno | Leniwy inaczej |
206 | Krzysztof | Dyrka | Tak | 3141 | Masters M – 40 | 18:36:00 | Poznań | Politechnika Poznańska |
207 | Maciej | Olechnowicz | Tak | 3142 | Senior II M - 30 | 19:30:00 | Białystok | |
208 | Michał | Chołka | Tak | 3143 | Senior II M - 30 | 19:45:00 | Rzeszów | |
209 | Maciej | Wilk | Tak | 3144 | Masters M – 40 | 19:09:00 | Bytom | Rambo 3 |
210 | Tomasz | Lonc | Tak | 3145 | Masters M – 40 | 19:21:00 | Rzeszów | |
211 | Ryszard | Borko | Tak | 3146 | Masters M – 40 | 19:30:00 | Gdynia | KS PIDRINA GDYNIA |
212 | Andrzej | Mącznik | Nie | Senior II M - 30 | Gdańsk | |||
213 | Piotr | Oleszczak | Tak | 3147 | Masters M – 40 | 18:42:00 | Poznań | Biegam Bo Są Tacy Co Nie Mogą |
214 | Krzysztof | Harężlak | Tak | 3148 | Masters M – 40 | 18:51:00 | Łódź | AGB Torfy |
215 | Kazimierz | Rutkowski | Tak | 3149 | Weteran II M – 60 | 19:21:00 | śliwno | kusy i spółka |
216 | Tomasz | Tojza | Tak | 3150 | Masters M – 40 | 19:09:00 | Dobrzyca | |
217 | Agnieszka | Sikorska | Nie | Masters K – 40 | Warszawa | Ekobiegi | ||
218 | Marek | Klar | Tak | 3151 | Weteran I M- 50 | 19:21:00 | Łaziska Górne | bez |
219 | Alksandra | Janasik | Nie | Masters K – 40 | Mikołów | |||
220 | Aleksandra | Janasik | Nie | Masters K – 40 | Mikołów | |||
221 | Karolina | Piecuch | Tak | 3335 | Senior II K- 30 | 19:18:00 | Przeworsk | |
222 | Waldek | Tomczak | Tak | 3152 | Masters M – 40 | 19:21:00 | Kłodzko | |
223 | Remigiusz | Wruk | Nie | Masters M – 40 | 19:12:00 | Opole | Bieg Opolski | |
224 | Remigiusz | Wruk | Tak | 3153 | Masters M – 40 | 19:12:00 | Opole | Bieg Opolski |
225 | Robert | Jachymiak | Tak | 3154 | Masters M – 40 | 19:12:00 | NOWY TARG | SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECI |
226 | Marcin | Sobaszek | Tak | 3155 | Senior II M - 30 | 19:18:00 | Krotoszyce | |
227 | Andrzej | Kuberski | Tak | 3156 | Masters M – 40 | 18:45:00 | Sosnowie | |
228 | Alina | Wachowska | Tak | 3157 | Weteran II K – 60 | 19:00:00 | Poznań | Smok Trójgłowy |
229 | Robert | Ćwikliński | Tak | 3158 | Senior I M – 20 | 18:51:00 | KOLONOWSKIE | Izerska Grupa Biegowa |
230 | Filip | Kisiała | Tak | 3159 | Masters M – 40 | 18:51:00 | Kraków | Lacho Team |
231 | Laura | Downar-Zapolska | Tak | 3160 | Senior I K – 20 | 19:00:00 | Wrocław | Mom&Daughter RUN |
232 | Bartosz | Grzywinski | Tak | 3161 | Masters M – 40 | 18:45:00 | Toruń | |
233 | Aleksandra | Norkowska | Tak | 3162 | Masters K – 40 | 18:42:00 | Warszawa | Orange Polska |
234 | Beata | Kalbarczyk | Tak | 3163 | Weteran K- 50 | 18:42:00 | Otwock | Orange Polska |
235 | Szymon | Pomianowski | Tak | 3164 | Senior II M - 30 | 19:15:00 | Wrocław | KURACJUSZE |
236 | Andrzej | Trzeciak | Tak | 3165 | Masters M – 40 | 18:39:00 | Legnica | KGHM COPI RUN |
237 | Piotr | Rospond | Tak | 3166 | Weteran I M- 50 | 18:48:00 | Poznań | TKKF MPK POZNAŃ |
238 | Jakub | Styperek | Tak | 3167 | Senior II M - 30 | 19:00:00 | Psarskie | Vege Runners |
239 | Paweł | Prusik | Tak | 3168 | Senior I M – 20 | 19:21:00 | Baranowo | |
240 | Krzysztof | Nowosławski | Tak | 3169 | Masters M – 40 | 19:06:00 | Wrocław | Irracjonalnie Maszerujący |
241 | Tomasz | Prusik | Tak | 3170 | Senior I M – 20 | 19:21:00 | Żagań | |
242 | Michał | Dziubek | Tak | 3171 | Masters M – 40 | 19:06:00 | Dąbrowa Górnicza | W pogoni za duchem |
243 | Zbigniew | Meduna | Tak | 3172 | Masters M – 40 | 19:09:00 | Poznań | |
244 | Paweł | Gąsior | Tak | 3173 | Senior II M - 30 | 19:12:00 | Oława | |
245 | Barbara | Grzelczak | Tak | 3174 | Masters K – 40 | 19:09:00 | Siechnice | |
246 | Wojciech | Skarżyński | Tak | 3175 | Masters M – 40 | 19:09:00 | Siechnice | 1973 |
247 | Norbert | Czerbniak | Tak | 3176 | Masters M – 40 | 18:33:00 | Skórzewo | Tarnowo Podgórne Biega |
248 | Przemysław | Bilski | Tak | 3177 | Senior II M - 30 | 19:36:00 | Ostrów Wielkopolski | KS Maraton Ostrów Wlkp. |
249 | Leszek | Zając | Tak | 3178 | Masters M – 40 | 19:12:00 | Włoszakowice | L.o.t.a.Z/Sokół Bukówiec Górny |
250 | Daniel | Karczmit | Nie | Senior II M - 30 | Wroclaw | |||
251 | Daniel | Karczmit | Tak | 3179 | Senior II M - 30 | 18:45:00 | Wroclaw | |
252 | Piotr | Puchacz | Tak | 3180 | Masters M – 40 | 18:36:00 | Warszawa | MPK Wybieganie |
253 | Dariusz | Górecki | Tak | 3181 | Weteran I M- 50 | 19:33:00 | Żabnica | |
254 | Mateusz | Grzesiak | Tak | 3182 | Senior II M - 30 | 18:51:00 | Kępno | Klub AA |
255 | Zbigniew | Królicki | Tak | 3183 | Masters M – 40 | 18:33:00 | Lutomia | |
256 | Adam | Kosiorek | Tak | 3184 | Weteran I M- 50 | 19:09:00 | Mokobody | BCaC Mokobody |
257 | Marek | Bartyzel | Tak | 3185 | Masters M – 40 | 18:45:00 | Zawoja | |
258 | Tomasz | Wojciechowski | Tak | 3186 | Senior II M - 30 | 19:33:00 | Warszawa | Running Frogs |
259 | Mariusz | Błaszczyk | Tak | 3187 | Senior II M - 30 | 18:45:00 | Zgierz | |
260 | Adrian | Schwitalla | Tak | 3188 | Masters M – 40 | 19:09:00 | Siechnice | MKS Siechnice |
261 | Jadwiga | Marcinkowska | Tak | 3189 | Weteran K- 50 | 19:00:00 | Rozgarty | |
262 | Marcin | Skrzek | Tak | 3190 | Masters M – 40 | 19:06:00 | Wrocław | Pro-Run Wrocław |
263 | Tomasz | Szuba | Tak | 3191 | Senior I M – 20 | 18:33:00 | Wrocław | |
264 | Tymoteusz | Wronka | Tak | 3192 | Senior II M - 30 | 19:09:00 | Warszawa | Irracjonalnie Maszerujący |
265 | Timea | Bontovics | Tak | 3193 | Weteran K- 50 | 18:33:00 | Graben | DUV |
266 | Krzysztof | Adamski | Tak | 3194 | Senior II M - 30 | 18:45:00 | Przyszowice | JM |
267 | Árpád | Kovács | Tak | 3195 | Senior I M – 20 | 18:39:00 | Graben | DUV |
268 | Krzysztof | Gostyński | Tak | 3196 | Masters M – 40 | 19:12:00 | Kraków | |
269 | Jan | Puzanowski | Nie | Senior II M - 30 | Wrocław | |||
270 | Karolina | Zygry-Wiśniewska | Tak | 3197 | Masters K – 40 | 19:18:00 | Gdańsk | Gemini Polska Team |
271 | Michał | Wiśniewski | Tak | 3198 | Masters M – 40 | 19:18:00 | Gdańsk | Invicta Power Team |
272 | Wojciech | Lewandowski | Tak | 3199 | Senior II M - 30 | 19:00:00 | Żerniki Wrocławskie | TMTeam |
273 | Roberto | Catti | Tak | 3200 | Senior II M - 30 | 19:30:00 | Wrocław | |
274 | Krystian | Kania | Tak | 3201 | Masters M – 40 | 18:45:00 | Meßstetten | |
275 | Robert | Jaskuła | Nie | Masters M – 40 | Oleśnica | SSW Team Krośnice | ||
276 | Andrzej | Mącznik | Nie | Senior II M - 30 | Gdańsk | |||
277 | Marcin | Izydorski | Tak | 3202 | Senior II M - 30 | 19:06:00 | Wrocław | |
278 | Adam | Trąbicki | Tak | 3203 | Senior II M - 30 | 19:21:00 | Warszawa | |
279 | Radosław | Jerczyński | Tak | 3204 | Masters M – 40 | 19:18:00 | Łęka Opatowska | |
280 | Wojciech | Mazurek | Nie | Senior II M - 30 | Warszawa | |||
281 | Paweł | Budzicz | Nie | Senior II M - 30 | Krzyszkowo | Free Run | ||
282 | Piotr | Czub | Tak | 3205 | Senior I M – 20 | 19:33:00 | Strzegom | GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC' |
283 | Adrian | Zientara | Tak | 3206 | Senior II M - 30 | 18:39:00 | Legnica | KGHM ZG RUN |
284 | Łukasz | Osica | Tak | 3207 | Senior II M - 30 | 19:15:00 | Świętochłowice | |
285 | Marek | Silski | Tak | 3208 | Weteran I M- 50 | 19:06:00 | Potasze | Atrakcyjne Towarzystwo |
286 | Sylwia | Silska | Tak | 3209 | Masters K – 40 | 19:06:00 | Potasze | Atrakcyjne Towarzystwo |
287 | Sebastian | Moń | Nie | Senior II M - 30 | Dąbrowa Górnicza | CARBON SILESIA SPORT | ||
288 | Marcin | Kowalewski | Tak | 3210 | Masters M – 40 | 18:45:00 | Gdynia | CRiIM |
289 | Mateusz | Ladenberger | Tak | 3211 | Senior II M - 30 | 19:51:00 | Jaczków | Wawrzynteam |
290 | Hilde | Krols | Tak | 3212 | Weteran K- 50 | 18:39:00 | mol | Vos Schaffen |
291 | Janusz | Rutkowski | Tak | 3213 | Weteran I M- 50 | 19:21:00 | Leszno | Leszno Team |
292 | Tomasz | Krupianik | Tak | 3214 | Senior II M - 30 | 18:33:00 | Wrocław | |
293 | Łukasz | Kozieł | Tak | 3215 | Senior II M - 30 | 19:33:00 | Rawicz | |
294 | Maciej | Jędraszek | Tak | 3216 | Masters M – 40 | 19:33:00 | Pabianice | |
295 | Adam | Słotwiński | Tak | 3217 | Masters M – 40 | 18:51:00 | Ełk | |
296 | Szymon | Gonczar | Tak | 3218 | Senior II M - 30 | 18:45:00 | Rybnik | |
297 | Grzegorz | Sikora | Tak | 3219 | Masters M – 40 | 19:12:00 | Warszawa | McBiegacze |
298 | Tomasz | Lis | Tak | 3220 | Masters M – 40 | 19:12:00 | Warszawa | McBiegacze |
299 | Jarek | Guździoł | Tak | 3221 | Masters M – 40 | 18:39:00 | Solec Kujawski | TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI |
300 | Maciek | Barcik | Nie | Masters M – 40 | Bielsko-Biała | |||
301 | Tomasz | Niegowski | Tak | 3222 | Senior I M – 20 | 19:33:00 | Cracow | SBG Podbieg |
302 | Kamil | Zaborowski | Tak | 3223 | Senior II M - 30 | 18:42:00 | Poznań | Night Runners |
303 | Tomasz | Mazepa | Tak | 3224 | Masters M – 40 | 19:33:00 | Oława | TomekM.Skóra |
304 | Teresa | Dziergas | Tak | 3225 | Senior II K- 30 | 18:33:00 | Twardorzeczka | ULTRA KSP |
305 | Jakub | Para | Tak | 3226 | Masters M – 40 | 19:03:00 | Leszno | Lesz NO Limits Runners |
306 | Tomek | Pawluczuk | Tak | 3227 | Masters M – 40 | 18:51:00 | Ełk | Wściekłe Pięści Węża |
307 | Verity | Hailey | Tak | 3228 | Masters K – 40 | 19:21:00 | Burntisland | |
308 | Karolin | Rasała | Nie | Senior I K – 20 | Oleśnica | Biegiem po marzenia TEAM | ||
309 | Kuba | Borszynski | Tak | 3229 | Senior II M - 30 | 18:42:00 | Poznań | KC Ink/Night Runners |
310 | Tomasz | Iwaszczyszyn | Tak | 3230 | Senior II M - 30 | 18:36:00 | Wrocław | ratemytrail.com / RMT Team |
311 | Mikołaj | Lasek | Tak | 3231 | Senior II M - 30 | 18:39:00 | Czmoń | Pan Wuefista |
312 | Michał | Dzieniszewski | Tak | 3232 | Senior II M - 30 | 19:21:00 | Konstancin-Jeziorna | |
313 | Karol | Kielaszewski | Tak | 3233 | Senior II M - 30 | 19:03:00 | Leszno | LeszNo Limits Runners |
314 | Stanisław | Zawadzki | Tak | 3234 | Senior II M - 30 | 19:06:00 | Warszawa | Irracjonalnie Maszerujący |
315 | Andrzej | Marchewka | Tak | 3235 | Masters M – 40 | 19:30:00 | Czernichów | |
316 | Grzegorz | Mirek | Nie | Masters M – 40 | Kraków | MOVE STUDIO PILATES KRAKÓW | ||
317 | Barbara | Kawa | Tak | 3236 | Senior II K- 30 | 19:21:00 | Żyraków | Maratończyk Dębica |
318 | Michal | Piorkowski | Tak | 3237 | Senior II M - 30 | 19:03:00 | Warszawa | Irracjonalnie Maszerujacy |
319 | Maciej | Daukszo | Tak | 3238 | Senior I M – 20 | 18:36:00 | Warszawa | SBRT Warszawa |
320 | Bartłomiej | Księżak | Nie | Senior II M - 30 | Warszawa | Bieg Szlak Trafi | ||
321 | Piotr | Totko | Nie | Senior II M - 30 | DĘBICA | Maratończyk Dębica | ||
322 | Paweł | Zawrotniak | Tak | 3239 | Senior I M – 20 | 19:30:00 | Kraków | |
323 | Andrzej | Zwęgliński | Nie | Masters M – 40 | Kędzierzyn-Koźle | |||
324 | Janusz | Lic | Tak | 3240 | Weteran I M- 50 | 19:21:00 | Zabrze | Biskupice Ultrarun |
325 | Mikołaj | Jasiński | Tak | 3241 | Weteran I M- 50 | 19:21:00 | Warszawa | UKA Warszawa |
326 | Jacek | Szydłowski | Nie | Masters M – 40 | Gdańsk | TURBOKAZIK MICHALINKA | ||
327 | Dawid | Gnielka | Tak | 3242 | Senior I M – 20 | 18:39:00 | toszek | zakowiec toszek |
328 | Maciek | Wojewoda | Nie | Senior II M - 30 | Jezierzyce | |||
329 | Hubert | Knychała | Nie | Masters M – 40 | Rosnówko | |||
330 | Jan | Wojdanowski | Tak | 3243 | Weteran I M- 50 | 19:18:00 | Jelcz-Laskowice | KB Harcownik Jelcz-Laskowice |
331 | Grzegorz | Armatys | Tak | 3244 | Weteran I M- 50 | 18:42:00 | Dąbrowa Górnicza | |
332 | Piotr | Przybylski | Tak | 3245 | Masters M – 40 | 18:42:00 | Opole | |
333 | Katarzyna | Przybylska | Tak | 3246 | Senior II K- 30 | 18:42:00 | Opole | |
334 | Robert | Gładysz | Nie | Masters M – 40 | Bielawa | |||
335 | Norbert | Kwieciński | Nie | Masters M – 40 | Szczecin | |||
336 | Marek | Pastwa | Tak | 3343 | Weteran I M- 50 | Łódź | Oh!Zuza.com | |
337 | Piotr | Stobiński | Tak | 3247 | Senior II M - 30 | 18:51:00 | Reda | Runeda |
338 | Jacek | Wojciechowicz | Tak | 3248 | Masters M – 40 | 18:30:00 | Koszalin | www.studiotancapasja.pl |
339 | Leszek | Odija | Tak | 3249 | Masters M – 40 | 19:30:00 | Wiry | |
340 | Szczepan | Kosel | Nie | Senior II M - 30 | Wrocław | |||
341 | Filip | Tonder | Tak | 3250 | Senior II M - 30 | 19:00:00 | Poznań | WLKP Mountains Ultra |
342 | Marek | Garbacz | Tak | 3251 | Masters M – 40 | 18:51:00 | Oława | Leśne Dziady |
343 | Dawid | Tomaszewski | Tak | 3252 | Masters M – 40 | 19:00:00 | Komorniki | WLKP Mountains Ultra |
344 | Krzysztof | Strzelecki | Tak | 3253 | Masters M – 40 | 18:51:00 | Wrocław | Leśne dziady |
345 | Rafał | Darski | Nie | Weteran I M- 50 | Warszawa | Recamiere | ||
346 | Michał | Kaszuba | Tak | 3254 | Masters M – 40 | 18:36:00 | Piekary Śląskie | Grupa Nomax |
347 | Tomasz | Albiński | Tak | 3255 | Masters M – 40 | 19:21:00 | Warszawa | Running Frogs |
348 | Piotr | Kolman | Tak | 3256 | Masters M – 40 | 19:00:00 | Wschowa | Endorfina Wschowa |
349 | Marcin | Kokoszka | Nie | Senior II M - 30 | Warszawa | WKURW_TEAM | ||
350 | Paweł | Sarnowski | Nie | Senior II M - 30 | Ostrzeszów | |||
351 | Michał | Lewiak | Nie | Senior II M - 30 | Łódź | TRUCHT.COM | ||
352 | Krzysztof | Cieślak | Tak | 3257 | Senior II M - 30 | 19:18:00 | Zielona Góra | UltraFAZA - Cieślak Team |
353 | Jakub | Cieślak | Tak | 3258 | Senior II M - 30 | 19:18:00 | Rzepin | |
354 | Piotr | Porowski | Nie | Senior II M - 30 | Warszawa | Muay Running Team | ||
355 | Ireneusz | Kudelski | Tak | 3259 | Weteran I M- 50 | 19:12:00 | Osetnica | Rozbiegani Chojnów |
356 | Adrian | Kasprzyk | Tak | 3344 | Masters M – 40 | 19:30:00 | Leszno | Lesz NO Limits Runners |
357 | Magdalena | Wilk | Nie | Masters K – 40 | Warszawa | UltraPoŚladach/TeamZabieganeDni | ||
358 | Iwona | Walczak-Wojtkowska | Tak | 3260 | Weteran II K – 60 | 18:48:00 | Warszawa | |
359 | Jakub | Fudali | Tak | 3261 | Senior I M – 20 | 19:03:00 | Kraków | |
360 | Robert | Lewandowski | Nie | Masters M – 40 | Warszawa | Biegam z Radości | ||
361 | Arkadiusz | Chodorowski | Tak | 3262 | Masters M – 40 | 18:33:00 | Aleksandrów | ULTRA KSP |
362 | Waldemar | Małolepszy | Tak | 3263 | Senior II M - 30 | 18:51:00 | Baranów | SPARTA ULTRA TEAM |
363 | Maciej | Koszarek | Tak | 3264 | Weteran I M- 50 | 19:00:00 | Poznań | |
364 | Dariusz | Tomczak | Tak | 3265 | Senior II M - 30 | 18:48:00 | Gostyń | Hell's GymOCR Pępowo |
365 | Basia | Niemczak | Tak | 3266 | Senior II K- 30 | 18:30:00 | Warszawa | ULTRA KSP |
366 | Rafał | Paprzycki | Tak | 3267 | Masters M – 40 | 18:42:00 | Poznań | NBR TEAM |
367 | Marcin | Znamiec | Tak | 3268 | Masters M – 40 | 18:36:00 | Warszawa | ULTRA KSP |
368 | Marko | Jovanović | Tak | 3269 | Senior I M – 20 | 18:36:00 | Aleksinac | |
369 | Wojciech | Butryn | Tak | 3270 | Masters M – 40 | 18:33:00 | Kraków | BEZ przynależności |
370 | Marcin | Czerwiecki | Tak | 3271 | Senior II M - 30 | 18:45:00 | STRZEGOM | |
371 | Marek | Serwadczak | Tak | 3272 | Weteran I M- 50 | 19:30:00 | drogoszowice | |
372 | Aleksander | Karolczak | Tak | 3273 | Senior I M – 20 | 18:42:00 | Warszawa | Wkurw_Team |
373 | Adrian | Kwikert | Tak | 3274 | Senior II M - 30 | 19:21:00 | Kobyla Góra | |
374 | Tomasz | Pilarski | Tak | 3275 | Senior II M - 30 | 18:42:00 | Bogatynia | Izery Bogatynia |
375 | Maciej | Kwinta | Tak | 3276 | Masters M – 40 | 18:42:00 | Wrocław | |
376 | Marcin | Morcinek | Tak | 3277 | Masters M – 40 | 19:15:00 | Katowice | Bluszcza |
377 | Małgorzata | Moczulska | Tak | 3278 | Masters K – 40 | 18:36:00 | Żarów | |
378 | Włodzimierz | Matyszczak | Tak | 3279 | Weteran II M – 60 | 19:15:00 | Brzeg | |
379 | Seweryn | Socha | Tak | 3280 | Senior II M - 30 | 18:48:00 | Poznań | STR Poznań/Dzikie Bobry |
380 | Sebastian | Krosny | Tak | 3281 | Senior II M - 30 | 18:39:00 | Mikołów | STS Biegaton Mikołów / Załoga Górska |
381 | Michał | Matusiak | Tak | 3282 | Senior II M - 30 | 19:06:00 | Poznań | Rowery Małgośka |
382 | Joanna | Ratajczak | Tak | 3283 | Masters K – 40 | 19:03:00 | Poznań | Piątkowo na Biegowo |
383 | Maciej | Gramacki | Tak | 3284 | Masters M – 40 | 18:33:00 | Rakownia | WinterCamp.pl |
384 | Oleksandr | Darchuk | Tak | 3285 | Masters M – 40 | 19:03:00 | Węgrzce | DRPT |
385 | Tomasz | Grzelczak | Tak | 3286 | Weteran I M- 50 | 18:33:00 | Łódź | |
386 | Dawid | Talaga | Tak | 3287 | Senior II M - 30 | 19:18:00 | Olkusz | olkuszbiega.pl |
387 | Mariusz | Stajer | Tak | 3288 | Masters M – 40 | 19:12:00 | Leszno | AMBIT RACE TEAM |
388 | Jarek | Bąk | Nie | Masters M – 40 | Stare Lipiny | Zabiegany Wołomin | ||
389 | Jacek | Frąckowiak | Tak | 3289 | Masters M – 40 | 19:33:00 | Krzyżanowo | Przedwojewski Mountain Team |
390 | Łukasz | Marszałkowski | Tak | 3290 | Senior II M - 30 | 19:15:00 | Gdańsk | Get Active |
391 | Sebastian | Franek | Tak | 3291 | Masters M – 40 | 19:00:00 | Luboń | WLKP Mountains Ultra |
392 | Tomasz | Jędrzejko | Tak | 3292 | Masters M – 40 | 18:33:00 | Janowice | KS Sprint Bielsko-Biała / SIDOR TEAM POLSKA |
393 | Maciej | Gierlotka | Nie | Masters M – 40 | Katowice | Pasjonat Gór | ||
394 | Maciej | Gierlotka | Nie | Masters M – 40 | Katowice | |||
395 | Wojciech | Jokiel | Tak | 3293 | Senior I M – 20 | 18:51:00 | Granice | Sparta Ultra Team |
396 | Alexey | Galuskin | Tak | 3294 | Senior II M - 30 | 18:39:00 | Tarnowskie Góry | Grupa Nomax |
397 | Mateusz | Różański | Tak | 3295 | Senior II M - 30 | 18:39:00 | Katowice | |
398 | Małgorzata | Matuszewska | Tak | 3296 | Masters K – 40 | 19:06:00 | Śrem | Runner's Power Śrem |
399 | Mirosław | Kaczmarek | Tak | 3297 | Senior I M – 20 | 19:03:00 | Śrem | Runner's Power Śrem |
400 | Przemysław | Jęrdryca | Tak | 3298 | Masters M – 40 | 18:51:00 | Laski | Sparta Ultra Team |
401 | Aleksandra | Gruszka | Tak | 3299 | Senior II K- 30 | 18:36:00 | Boguszów - Gorce | Wild Ultra Warriors |
402 | Łukasz | Kaczor | Tak | 3300 | Senior II M - 30 | 19:06:00 | Buczkowice | WILD BUCHAYS |
403 | Jan | Dostal | Tak | 3301 | Senior II M - 30 | 19:51:00 | Nachod | Bezecky klub Nachod¸ Vella Nachod |
404 | Jacek | Mróz | Tak | 3302 | Weteran I M- 50 | 18:48:00 | Złotoryja | |
405 | Benoit | Biernacki | Tak | 3303 | Senior II M - 30 | 19:45:00 | mouvaux | |
406 | Łukasz | Sikora | Nie | Senior II M - 30 | Skoczów | Grupa Nomax | ||
407 | Paweł | Loranc | Tak | 3304 | Masters M – 40 | 19:06:00 | kozy | WILD BUCHAYS |
408 | Paweł | Kowalczyk | Tak | 3305 | Masters M – 40 | 19:12:00 | KĘTY | KĘCKIEHARPAGANY |
409 | Patrycja | Dettlaff | Tak | 3306 | Senior II K- 30 | 18:33:00 | Nowa Iwiczna | Wild Ultra Warriors |
410 | Anna | Bieniecka | Nie | Masters K – 40 | 19:09:00 | Gliwice | Bieg Rzeźnika | |
411 | Agnieszka | Barczyk | Tak | 3307 | Masters K – 40 | 18:42:00 | Wolbrom | |
412 | Magdalena | Łączak | Nie | Masters M – 40 | Mielec | SALOMON SUUNTO TEAM | ||
413 | Paweł | Dybek | Tak | 3308 | Masters M – 40 | 18:30:00 | Mielec | SALOMON SUUNTO TEAM |
414 | Mariola | Maszewska-Wach | Tak | 3309 | Senior II K- 30 | 19:09:00 | Rawa Mazowiecka | Rawa Tim Zawsze Slim |
415 | Joanna | Kruzel | Tak | 3310 | Senior II K- 30 | 18:33:00 | Legnica | Biegowe Misie |
416 | Daniel | Milewicz | Tak | 3311 | Senior II M - 30 | 18:51:00 | Bolesławiec | KB Bolesławiec |
417 | Krzysztof | Zakrzewski | Tak | 3312 | Masters M – 40 | 19:15:00 | Palędzie | 3:33 TEAM |
418 | Joanna | Lorenc | Tak | 3313 | Senior II K- 30 | 18:30:00 | Wąsosz | ENDORFINY WĄSOSZ |
419 | Arkadiusz | Walenda | Tak | 3314 | Masters M – 40 | 18:48:00 | Lesznowola | Vege Ultra Runner |
420 | Katarzyna | Chomiak | Tak | 3315 | Masters K – 40 | 19:30:00 | Jedlina-Zdrój | Biegaj w Jedlinie |
421 | Piotr | Michniewski | Tak | 3316 | Senior II M - 30 | 19:12:00 | Zawiercie | Git Ekipa! |
422 | Marek | Będźkowski | Tak | 3317 | Weteran I M- 50 | 18:48:00 | Ostrołęka | Morsy Ostrołęka |
423 | Paweł | Leszczyński | Tak | 3318 | Weteran II M – 60 | 19:12:00 | Warszawa | Lasy wawerskie |
424 | Pawel | Leszczyński | Nie | Weteran II M – 60 | Warszawa | Lasy wawerskie | ||
425 | Mariusz | Poliwka | Tak | 3319 | Masters M – 40 | 19:30:00 | Spalona | FITNES PIEKARY LEGNICA |
426 | Grzegorz | Karawacki | Tak | 3320 | Senior II M - 30 | 18:30:00 | Kęty | Kęckie Harpagany |
427 | Roman | Deiniuk | Tak | 3321 | Senior I M – 20 | 18:45:00 | Warszawa | |
428 | Piotr | Dura | Tak | 3322 | Weteran I M- 50 | 19:09:00 | Raków | PKB Endorfina |
429 | Wioletta | Kościelniak | Tak | 3323 | Masters K – 40 | 19:00:00 | Nysa | RUNNERS TEAM NYSA |
430 | Andrzej | Korecki | Tak | 3336 | Masters M – 40 | 19:21:00 | Murowaniec | |
431 | Paweł | Zarczuk | Tak | 3337 | Senior II M - 30 | 19:30:00 | Oława | |
432 | Piotr | Ośródek | Tak | 3324 | Masters M – 40 | 19:45:00 | Zduńska Wola | Brubeck / Gumowe Kaczki Team |
433 | Marcin | Wojtanowicz | Tak | 3325 | Masters M – 40 | 19:45:00 | Zduńska Wola | Brubeck / Gumowe Kaczki Team |
434 | Test | Test | Nie | Weteran II M – 60 | test | |||
435 | Wojciech | Łoziński | Tak | 3326 | Masters M – 40 | 18:48:00 | Złotoryja | |
436 | Piotr | Tondytko | Tak | 3327 | Weteran I M- 50 | 19:03:00 | Kłodzko | |
437 | Rafał | Brzozowski | Tak | 3328 | Masters M – 40 | 19:18:00 | Kłodzko | |
438 | Radosław | Kaper | Nie | Senior II M - 30 | Złocieinec | |||
439 | Marek | Szramowiat | Tak | 3329 | Masters M – 40 | 18:51:00 | Lwówek Śląski | Brita |
440 | Jacek | Kozaczuk | Nie | Weteran I M- 50 | Brzoza Krolewska | |||
441 | Stanisław | Polak | Tak | 3330 | Masters M – 40 | 18:36:00 | Kraków | SBG Podbieg |
442 | Tomasz | Chomicz | Tak | 3345 | Masters M – 40 | 19:21:00 | Suwałki | Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy |
443 | Bernard | Latanowicz | Tak | 3331 | Senior II M - 30 | 18:39:00 | Poznań | |
444 | Łukasz | Przybylski | Tak | 3332 | Masters M – 40 | 18:30:00 | Mosina | KS Idmar |
445 | Sławomir | Krok | Tak | 3333 | Masters M – 40 | 18:36:00 | Jędrzychów | |
446 | Tomasz | Dwornicki | Tak | 3338 | Masters M – 40 | 18:51:00 | Rybnik | Rybnicka Grupa Biegowa |
447 | Pawel | Dybek | Nie | Masters M – 40 | Mielec | SALOMON SUUNTO TEAM | ||
448 | Anna | Niespodziana | Tak | 3339 | Senior II K- 30 | 19:21:00 | Rogoźno | Rogoziński Klub Biegacza |
449 | Waldemar | Grabiński | Tak | 3340 | Masters M – 40 | 19:21:00 | Rogoźno | Rogoziński Klub Biegacza |
450 | Wiesława | Karkowska | Nie | Weteran II K – 60 | Baranowo | |||
451 | Wiesława | Karkowska | Tak | 3341 | Weteran II K – 60 | 19:21:00 | Baranowo | |
452 | Seweryn | Łach | Tak | 3342 | Senior II M - 30 | 19:21:00 | Wieliczka | _sewlac_ |