Bieg Ursynowa wystartuje 18 września

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią powraca Bieg Ursynowa. Rywalizacja jak zwykle odbędzie się na świetnie nadającej się do bicia rekordów życiowych pięciokilometrowej trasie, która wiedzie główną arterią dzielnicy czyli Aleją Komisji Edukacji Narodowej. Startu biegu w niedzielę 18 września o godzinie 10.00.

Zapisy na bieg rozpoczną się 13 lipca o 10.00 na stronie https://b4sportonline.pl/bieg_ursynowa/ Limit uczestników to 2 tysiące.

Do udziału w biegu zaprasza, Zastępca Burmistrza Ursynowa, Piotr Zalewski:

- Myślę, że wielu biegaczy z utęsknieniem czekało na powrót Biegu Ursynowa i teraz zarezerwują sobie niedzielę 18 września, aby wziąć w nim udział. Liczę na to, że w dopisze frekwencja i w dużej gromadzie spotkamy się na starcie, trasie i mecie. Udział w naszej szybkiej „piątce” może być też szansą na dobre „przetarcie” przed innymi biegami na dłuższych dystansach lub… powód do biegowego debiutu. Bieg Ursynowa to nie tylko świetna okazja na walkę o rekordy życiowe, ale i możliwość aktywnego spędzenia czasu w świetnej atmosferze. O tym właśnie mówi hasło biegu „Yes, I KEN”, nawiązujące do nazwy alei, którą prowadzi trasa.

Trasa nadal będzie rozpoczynać się i kończyć przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów.  Mała liczba zakrętów umożliwia zawodnikom ustanawianie nowych rekordów życiowych, a osobom dopiero rozpoczynającym przygodę z bieganiem daje doskonałą okazję do sprawdzenia swoich możliwości.

Opłata za udział wynosi 55 zł, natomiast osoby powyżej 65. roku życia pobiegną bezpłatnie. Uczestnicy, którzy zameldują się na mecie otrzymają medal, wodę i koszulkę  biegową. W biegu mogą brać osoby, które ukończyły 12 lat.

ZAPRASZAMY NA START!

 

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

Realizacja: Fundacja Run Vegan

Kontakt: info@runvegan.pl

BIEG URSYNOWA
Distance: 5.00
Location: WARSZAWA