Bieg Ursynowa wystartuje 4 czerwca

Rywalizacja jak zwykle odbędzie się na świetnie nadającej się do bicia rekordów życiowych pięciokilometrowej trasie, która wiedzie główną arterią dzielnicy czyli Aleją Komisji Edukacji Narodowej. Startu biegu w niedzielę 4 czerwca o godzinie 10.00.

13 marca o godz. 15.15 rozpoczęły się zapisy na 15. Bieg Ursynowa. Limit uczestników wynosi 2100 osób.

Do udziału w biegu zaprasza, Zastępca Burmistrza Ursynowa, Piotr Zalewski:

- Myślę, że wielu biegaczy czeka na kolejną edycję Biegu Ursynowa i teraz zarezerwują sobie niedzielę 4 czerwca, aby wziąć w nim udział. Liczę na to, że w dopisze frekwencja i w dużej gromadzie spotkamy się na starcie, trasie i mecie. Udział w naszej szybkiej „piątce” może być też szansą na dobre „przetarcie” przed innymi biegami na dłuższych dystansach lub… powód do biegowego debiutu. Bieg Ursynowa to nie tylko świetna okazja na walkę o rekordy życiowe, ale i możliwość aktywnego spędzenia czasu w świetnej atmosferze. O tym właśnie mówi hasło biegu „Yes, I KEN”, nawiązujące do nazwy alei, którą prowadzi trasa.

Trasa nadal będzie rozpoczynać się i kończyć przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów.  Mała liczba zakrętów umożliwia zawodnikom ustanawianie nowych rekordów życiowych, a osobom dopiero rozpoczynającym przygodę z bieganiem daje doskonałą okazję do sprawdzenia swoich możliwości.

Opłata za udział wynosi 55 zł, 30 zł dla osób w wieku 12-18 lat oraz 65-74 lata, natomiast osoby powyżej 75. roku życia pobiegną bezpłatnie. Uczestnicy, którzy zameldują się na mecie otrzymają medal, wodę i koszulkę  biegową. W biegu mogą brać osoby, które ukończyły 12 lat.

ZAPRASZAMY NA START!

 

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

Realizacja: Fundacja Run Vegan

Kontakt: info@runvegan.pl

Ursynów