Strona główna

Best Friends

czyli … 

byle do wiosny mój Przyjacielu 😊

 

Best Friends to wyzwanie dla wszystkich miłośników aktywności sportowej, w różnym wieku i na różnym etapie zawansowania ruchowego, którzy chcą pokonać swe słabości, poczuć ducha rywalizacji sportowej lub po prostu znaleźć motywację dla jak największej, zdrowej dawki ruchu i dokonać tego w parze ze swą najlepszą kumpelą / swym najlepszym kumplem. 

Niezależnie czy parą będzie: chłopak i dziewczyna, dwie koleżanki czy też dwóch najlepszych kumpli możecie skompletować za każdym razem inny łączony medal.

Wybór w tej kwestii należy do Was – czy wolicie delektować się dobrą kawą czy złocistym trunkiem 😊 . 

Jednak, ważne jest, że za każdym razem każdy z tych medali będzie mógł się połączyć z drugim tworząc jedną całość. Co zapewne sprawi że będzie unikalną pamiątką wspólnej zabawy najlepszych przyjaciół 😊

Pamiętajcie, parę przyjaciół może stanowić każdy, zarówno: mąż – żona, koleżanka – kolega, babcia – wnuk, siostry, bracia, sąsiedzi, itp. 

Inwencję w tym zakresie pozostawiamy Wam samym.

Zasada jest prosta – łącznie we dwoje musicie pokonać biegiem lub marszem trasę od południowej granicy do Gdańska, nad morzem czyli 600 km co stanowi po około 300 km „na głowę”. Wasze kilometry się sumują, ale nie muszą być jednakowe – każdy może pokonywać różną ich ilość – po prostu tyle na ile czuje się na siłach 😊. 

 

Możecie pokonywać dystanse razem, ale także osobno – bo przecież może się zdarzyć, że dwóch najlepszych przyjaciół mieszka np.na osobnych kontynentach 😊 .

Plan minimum do 200 km co daje średnio po 100 km na osobę.

Symboliczna trasa, po której będziecie się przemieszczać będzie wyznaczona od naszej południowej granicy do Gdańska.

Wyzwanie trwa od 1 grudnia do pierwszego dnia wiosny, tj. 20.03.2022 roku do godz. 23:59. Ostatni trening (nie późniejszy niż z dnia 20.03.2022) można wgrać do 21.03.2022 r., do godziny 23:59.