Main Page

O Beskidzie

Beskida 2022 to wyjątkowe zakończenie lata na górskich ścieżkach. Start i meta zlokalizowane będą w Szczyrku u stóp skoczni narciarskich. Impreza odbędzie się 24 września 2022 roku.

To blisko 60 km wędrówki po szczytach Beskidu Śląskiego.

  • przyjazna atmosfera
  • cudowne widoki
  • możliwość zdobycia 10 szczytów Korony Beskidu Śląskiego

Dla wszystkich, którzy ukończą

  • pamiątkowy medal
  • dyplom ukończenia wyrypy
  • wiele dodatkowych nagród i upominków

 

O zapisach

Rejestracja rozpocznie się 1 maja 2022 roku o godzinie 20:00 i potrwa do 31 lipca 2022 do godziny 23:59.

Limit to 500 osób. 

Rejestracja polega na uzupełnieniu formularza oraz wpłacie opłaty startowej w ciągu 14 dni kalendarzowych. Przed rozpoczęciem rejestracji należy zapoznać się regulaminem wyrypy.

Opłata za pakiet wynosi 129 złotych i w całości zostanie przekazana na organizację imprezy (w tym na sprawy związane z bezpieczeństwem Uczestników, posiłek regeneracyjny, pakiet startowy i inne koszty wynikające z organizacji imprezy).

W trakcie rejestracji będzie można zamówić koszulkę techniczną z  materiału coolmax, która zostanie wyprodukowana przez wartasztakoszulkowy.pl. Do wyboru będzie oczywiście koszulka damska oraz męska w różnych rozmiarach. Osoba zainteresowana zakupem koszulki musi określić rodzaj i wybrać rozmiar. Koszt koszulki to 70 zł.

Dodatkowo w trakcie zapisów  dla osób chętnych dostępne będą cegiełki na wsparcie działań Beskidy.

Jesteśmy stowarzyszeniem, którego głównym celem jest popularyzacja piękna Beskidów (od Ustronia do Wołosatego) poprzez organizację pieszych maratonów górskich. Jeśli nasze działania są Tobie bliskie i chcesz wesprzeć nasze działania wybierz jedną z dostępnych cegiełek o wartości 10zł, 20zł lub 50zł. Pieniądze zebrane podczas sprzedaży cegiełek, przeznaczone zostaną w całości, na sprzęt pozwalający jeszcze sprawniej przeprowadzić organizację imprez turystycznych, oraz lepszą ich dokumentację filmowo-fotograficzną.

Wszyscy, którzy wesprą nasze działania zostaną wyróżnieni poprzez nadania specjalnej puli numerów startowych oraz specjalnego podziękowania, które zostanie wręczone przy odbiorze pakietu lub wręczeniu dyplomu za ukończenie wyrypy. 

Masz inny pomysł na wsparcie naszych działań? Chcesz dołączyć do Partnerów naszego Stowarzyszenia? Skontaktuj się z nami, jesteśmy otwarci nasz wszelkie pomysły, które ułatwią realizację naszych działań.

 

 

 

Sponsorzy i partnerzy wydarzenia

 

 

 

  

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem