Program godzinowy

PROGRAM GODZINOWY :

      godz.7.15 - zbiórka uczestników Bydgoszcz - Plac Wolności.
     godz.7.30 - złożenie znicza przy Pomniku Wolności – start rajdu.
     godz.7.40 – Bydgoszcz ul. Bernardyńska,  złożenie znicza przy Pomniki Nieznanego
                    Powstańca.
     godz.8.05 - Brzoza - złożenie znicza przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich,
                    przerwa 25 min,  parking  przy Gimnazjum  ( rogale i ciepła herbata, kawa  ).
     godz.8.30 – wyjazd w kierunku Białych Błot.
     godz.9.15 - Białe Błota,  złożenie znicza przy Pomniku Ofiar II Wojny Światowej.
     godz.10,30 - Osówiec, złożenie znicza w Miejscu Pamięci Narodowej.
     godz.10,45 - Tryszczyn,   złożenie znicza w Miejscu Pamięci Narodowej.
     godz.11,10 - Bytkowice, przerwa 45 min. -  ciepły posiłek.
     godz.12,00 – wyjazd w kierunku Koronowa.
     godz.12.45 – Koronowo,  złożenie znicza przy Pomniku Chwały Oręża Polskiego,
     godz.13,00 - Msza Święta w intencji Ojczyzny – Mała Bazylika w Koronowie
     godz.14,00 – wyjazd w kierunku Dębowej Góry - lasy k. Koronowa.
     godz.14.30 – złożenie znicza w miejscu straceń  - Dębowa Góra,
     godz.15.15 – Pyszczyn,  złożenie znicza przy Obelisku  Poległych Żołnierzy 8 Pułku  
                      Piechoty w Pszczynie w 1945 r.
     godz.15.45 – Żołędowo złożenie znicza -  Mogiła  Żołnierza Wojska Polskiego   
                    Szczepana Basińskiego poległego w 1939r.,
     godz.16.05 – Osielsko złożenie znicza – Mogiła  Powstańca  Władysława Kierońskiego,
     godz.16,25 - złożenie znicza – Pomnik w Lesie Gdańskim ,
                     kontynuacja rajdu - trasa Uniwersytecka.  
     godz.16,45 - złożenie zniczy i wspólna modlitwa  na  Cmentarzu Bohaterów Bydgoszczy,
     godz.17,30 - 17,45 - meta,  Bydgoszcz - Stary Rynek,  
                     złożenie znicza przy Pomniku Walki i Męczeństwa,
     godz.18,00 – uroczyste  zakończenie rajdu , odśpiewanie Hymnu Polski,
                            wręczenie uczestnikom pamiątkowych medali, ciepły posiłek.