Lp. | Imię 1 | Nazwisko 1 | Wybierz dzień zgłoszenia się do Biura Zawodów: | Wybierz godzinę zgłoszenia się w dniu 05.06.2020 - Piątek | Wybierz godzinę zgłoszenia się w dniu 06.06.2020 - Sobota | Wybierz godzinę zgłoszenia się w dniu 07.06.2020 - Niedziela | Wybierz godzinę zgłoszenia się w dniu 08.06.2020 - Poniedziałek | Wybierz godzinę zgłoszenia się w dniu 09.06.2020 - Wtorek | Wybierz godzinę zgłoszenia się w dniu 10.06.2020 - Środa | Wybierz godzinę zgłoszenia się w dniu 11.06.2020 - Czwartek | Wybierz godzinę zgłoszenia się w dniu 12.06.2020 - Piątek | Wybierz godzinę zgłoszenia się w dniu 13.06.2020 - Sobota | Wybierz godzinę zgłoszenia się w dniu 14.06.2020 - Niedziela | Wybierz dzień startu w XVII Bieg Rzeźnika: | Wybierz godzinę startu 06.06.2020 - Sobota | Wybierz godzinę startu 07.06.2020 - Niedziela | Wybierz godzinę startu 08.06.2020 - Poniedziałek | Wybierz godzinę startu 09.06.2020 - Wtorek | Wybierz godzinę startu 10.06.2020 - Środa | Wybierz godzinę startu 11.06.2020 - Czwartek | Wybierz godzinę startu 12.06.2020 - Piątek | Wybierz godzinę startu 13.06.2020 - Sobota | Nazwa drużyny | Imię 2 | Nazwisko 2 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorota | Zadrożna | Jack Runner | Iwona | Zadrożna | ||||||||||||||||||||
2 | Tomasz | Buksa | TWIERDZA TEAM | TOMASZ | SZACKI | ||||||||||||||||||||
3 | Przemysław | Oleksy | WREDNI i WYBREDNI | Jacek | Wójcik | ||||||||||||||||||||
4 | Łukasz | Grabarczyk | Powiercioki | Adam | Flaszewski | ||||||||||||||||||||
5 | Paweł | Rokita | KS Zielono-Czarni | Marcin | Szubert | ||||||||||||||||||||
6 | Teresa | Włodarczyk | SPC 1 | Żaneta | Błasińska | ||||||||||||||||||||
7 | Katarzyna | Paplicka | Dzikie Dziki Gorzów | Michał | Paplicki | ||||||||||||||||||||
8 | Michał | Smogorzewski | Wkurw_team Warszawa | Bartosz | Samborski | ||||||||||||||||||||
9 | Daniel | Pyka | Lecymy Durś | Ewelina | Kobus | ||||||||||||||||||||
10 | Marlena | Bajsarowicz | Na przypale albo wcale (wkurw_team Wrocław) | Paweł | Grys | ||||||||||||||||||||
11 | Andrzej | Paluch | Biegacze pl. Van Berde | Marzena | Paluch | ||||||||||||||||||||
12 | Tomasz | Cholewa | Tomuś&Ancura | Anna | Iwanowicz | ||||||||||||||||||||
13 | Elżbieta | Włodarczyk | MCW | Maciej | Buś | ||||||||||||||||||||
14 | Robert | Talaga | MKS Wyzwolenie 2 | Sławomir | Adamczuk | ||||||||||||||||||||
15 | Robert | Niegowski | RiK - Stare Babice Biegają | Kinga | Niegowska | ||||||||||||||||||||
16 | Wojciech | Nowakowski | Bonie & Clyde | Marzena | Nowakowska | ||||||||||||||||||||
17 | Małgorzata | Fuczik | SBRT BIELSKO-BIAŁA | Maciej | Fuczik | ||||||||||||||||||||
18 | Piotr | Oleksyk | Śmiga Się | Michał | Cieślik | ||||||||||||||||||||
19 | Marcin | Szobak | 08.06.2020 - Poniedziałek | 16:00-17:59 | 10.06.2020 - Środa | 03:00 | ZaŻarci | Krzysztof | Haase | ||||||||||||||||
20 | Dominik | Niemczyk | Synek aleś się wypuścił | Michał | Skotniczny | ||||||||||||||||||||
21 | Marcin | Marcela | 05.06.2020 - Piątek | 18:00-19:59 | 06.06.2020 - Sobota | 06:00 | Marcysie | Marcin | Niedziela | ||||||||||||||||
22 | Krzysztof | Borkowski | Vege Runners | Diana | Jancewicz | ||||||||||||||||||||
23 | Nadiezda | Laszczyk | Niezrzeszeni | Krystian | Majewski | ||||||||||||||||||||
24 | Jacek | Lachowski | Lachowski Samorański | Krzysztof | Samorański | ||||||||||||||||||||
25 | Beata | Simlat | Wataha rekrutów | Kamil | Kurzeja | ||||||||||||||||||||
26 | Wioletta | Kozdrój | DWA ŻYWIOŁY | Tomasz | Jakubiec | ||||||||||||||||||||
27 | Arkadiusz | Olik | Soldiers Crew | Wojciech | Płucienniczak | ||||||||||||||||||||
28 | Radosław | Zieliński | BASSET ROLLING TEAM | Michał | Bartnik | ||||||||||||||||||||
29 | Karolina | Witek | Centrum Edukacji i Rozwoju w Opocznie | Jacek | Wojtarek | ||||||||||||||||||||
30 | Monika | Domagała | Podhalanki | Renata | Kierys | ||||||||||||||||||||
31 | Leszek | Winiarek | #TeamDKMS | MACIEJ | DUDEK | ||||||||||||||||||||
32 | Tomasz | Pokorniecki | Miki i Tarzi REWANŻ | Mikołaj | Krygier | ||||||||||||||||||||
33 | Anna | Komisarczyk | 10.06.2020 - Środa | 8:00-9:59 | 13.06.2020 - Sobota | 00:00 | MarcinŚwiercTeam | Piotr | Jarmoliński | ||||||||||||||||
34 | Lukasz | Bugajski | DreamTeam | Roman | Przygodzki | ||||||||||||||||||||
35 | Rafał | Ambroziak | W pogoni za Kasią | Katarzyna | Świeżawska-Ambroziak | ||||||||||||||||||||
36 | Angelika | Noga | 12.06.2020 - Piątek | 16:00-17:59 | 13.06.2020 - Sobota | 03:00 | Powsinogi | Grzegorz | Karawacki | ||||||||||||||||
37 | Patryk | Cieśla | KB Reytan | Andrzej | Niciński | ||||||||||||||||||||
38 | Joanna | Wojcieszek | #fchoojutomom Team | Marcin | Kuriata | ||||||||||||||||||||
39 | Kamil | Sobieraj | MKS Wierna Malogoszcz-Sekcja Biegowa | Tomek | Nowak | ||||||||||||||||||||
40 | Rafał | Moritz | Ślimaki Barcin | Michał | Pałka | ||||||||||||||||||||
41 | Zbigniew | Król | King Team | Kamil | Król | ||||||||||||||||||||
42 | Michał | Podsiadlo | TSA Sandomierz byki | Michał | Olesiejuk | ||||||||||||||||||||
43 | Małgorzata | Rutkowska | Piękna i Bestia :-) | Sławomir | Gościński | ||||||||||||||||||||
44 | Janusz | Smoleń | Foxteam | Karina | Majewska | ||||||||||||||||||||
45 | Grzegorz | Tankielun | TEAM ELEKTRYK | Paweł | Niski | ||||||||||||||||||||
46 | Dominik | Dostoł | MatDom | Mateusz | Grabarczyk | ||||||||||||||||||||
47 | Patryk | Walędziak | Alpaki | Ewelina | Witkowska | ||||||||||||||||||||
48 | Rafał | Kędra | Szyby i Wściekli | Igor | Gortat | ||||||||||||||||||||
49 | Michał | Podstawski | MPMB | Maciej | Besta | ||||||||||||||||||||
50 | Grzegorz | Baćmaga | Ultra Team Radom | Sebastian | Paszkiel | ||||||||||||||||||||
51 | Grzegorz | Kubik | my | Anna | Kubik | ||||||||||||||||||||
52 | Rafał | Skóbel | Vege-Meat Busters | Mariusz | Francuz | ||||||||||||||||||||
53 | Anna | Myślińska | Paula i Ania | Paulina | Serafin-Gorszkowska | ||||||||||||||||||||
54 | Marlena | Zielińska | DebiutanckiTEAM | Łukasz | Mróz | ||||||||||||||||||||
55 | Piotr | Koźmiński | Rozbiegane Działdowo | Radosław | Kwiatkowski | ||||||||||||||||||||
56 | Bartosz | Bieleń | Lucky LUZers | Jarosław | Sajnaj | ||||||||||||||||||||
57 | Karolina | Kozłowska | ADHD | Ewa | Makowska | ||||||||||||||||||||
58 | Krystian | Noga | FORMA Wodzisław Śląski | Wojciech | Brauner | ||||||||||||||||||||
59 | Rafał | Sudoł | MKS Miedź Legnica S.A. | Przemysław | Kołkowski | ||||||||||||||||||||
60 | Katarzyna | Konstanty | Dziki | Michał | Woźniak | ||||||||||||||||||||
61 | Łukasz | Myszk | Kumple Sebana | Grzegorz | Sobieraj | ||||||||||||||||||||
62 | Dariusz | Pela | 07.06.2020 - Niedziela | 10:00-12:00 | 12.06.2020 - Piątek | 01:00 | Białoborskie Serca | Robert | Sztuba | ||||||||||||||||
63 | Tomasz | Dwornicki | Klub Tęcza | Mateusz | Przygodzki | ||||||||||||||||||||
64 | Wilk | Wilczyński | 12.06.2020 - Piątek | 8:00-9:59 | 12.06.2020 - Piątek | 08:00 | Wilk i Zając | Zając | Zajączkowski | ||||||||||||||||
65 | Anna | Jędrzejowska-Dec | Może tym razem | Bronisław | Mączka |