Orły Oleśnica
Miasto Oleśnica

Main Page

VIII RollerCup Oleśnica

Wyniki

 

               
               
Kategoria  HULAJNOGI      
Roczniki  2013-2019 (0-6 lat)   200 metrów
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
14 Michalina Koper       0'37'45 1
44 Mateusz Paliwoda       0'39'14 2
6 Jan Libner       1'15'55 3
               
Kategoria  HULAJNOGI      
Roczniki  2009-2012 (7-10 lat)   200 metrów
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
53 Tymoteusz Kral       0'33'05 1
15 Adam Bełza       0'35'58 2
9 Jakub Kostrzewa       0'39'58 3
34 Ewa Garbaczewska       0'39'58 3
11 Michalina Szawica       0'40'36 4
               
               
Kategoria  NARTOROLKI      
Roczniki  1900-2019 (0-118 lat)   1 okrążenie
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
25 Wojciech Maciukiewicz       5'10'48 1
58 Marek Gadawski       5'37'02 2
63 Michał Ciałkowsi       6'08'21 3
               
               
Kategoria  SKRZATY   kobiet  
Roczniki  2013-2019 (0-6 lat)   200 metrów
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
14 Michalina Kopeć       0'48'30 1
               
Kategoria  SKRZATY   mężczyzn      
Roczniki    2013-2019 (0-6 lat)         200 metrów
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
44 Mateusz Paliwoda       0'40'70 1
21 Filip Anyszko       1'57'02 2
               
               
               
Kategoria  DZIECIAKI    kobiet  
Roczniki  2010-2012 (7-9 lat)   1 okrążenie
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
18 Alicja Dyrka       4'25'17 1
34 Ewa Garbaczewska       4'44'83 2
41 Maja Sokołowka       4'51'49 3
11 Michalina Szawica       5'02'74 4
24 Klara Bąk       5'05'89 5
45 Karolina Paliwoda       5'38'33 6
39 Natalia Borowik       6'36'70 7
42 Joanna Sokołowka       6'40'86 8
43 Natalia Sokołowka       6'55'67 9
49 Zuzanna Głodek       6'55'68 10
59 Lena Iwańska       6'55'68 10
               
               
Kategoria  DZIECIAKI  mężczyzn    
Roczniki  2010-2012 (7-9 lat)   1 okrążenie
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
38 Marek Motała       4'21'21 1
53 Tymoteusz Kral       4'55'24 2
23 Kajetan Leśkiewicz       5'27'39 3
27 Jakub Lubicz - Woyciechowski       6'4'58 4
9 Jakub Kostrzewa       nk  
               
               
               
Kategoria  JUNIORKI MŁODSZE kobiet  
Roczniki  2007-2009 (10-12 lat)   1 okrążenie
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
32 Maja Prohos       4'45'49 1
2 Lena Krawczak       5'08'05 2
               
               
               
Kategoria  JUNIORZY MŁODSI mężczyzn  
Roczniki  2007-2009 (10-12 lat)   1 okrążenie
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
12 Jakub Libner       3'21'83 1
16 Tomasz Bełza       3'23'70 2
19 Wojciech Dyrka       3'26'24 3
40 Mieszko  Okrzesik       3'26'86 4
5 Tymon Szafiak       4'37'81 5
50 Aleks Sobolak       4'57'05 6
47 Tymon Szostak       5'09'09 7
               
               
               
               
Kategoria  JUNIORZY mężczyzn    
Roczniki  2004-2006 (13-15 lat)   1 okrążenie
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
35 Jakub Garbaczewski       2'49'86 1
10 Bartłomiej Pucek       3'13'67 2
17 Tymon Górski       3'49'86 3
54 Mikołaj Kral       4'31'74 4
               
               
               
               
Kategoria  JUNIORKI   kobiet  
Roczniki  2004-2006 (13-15 lat)   1 okrążenie
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
56 Zuzanna Czuczwara       4'24'21 1
31 Wiktoria Wyszyńska       4'45'86 2
               
               
               
Kategoria  SENIORKI MŁODSZE kobiet  
Roczniki  1989-2000 (19-30 lat)   1 okrążenie
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
61 Natalia Haszczyc       3'06'74  
               
               
               
Kategoria  SENIORZY MŁODSI mężczyzn  
Roczniki  1989-2000 (19-30 lat)   1 okrążenie
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
60 Jurij Szawłow       2'38'55 1
29 Dawid Malinowski       2'46'78 2
               
               
               
Kategoria  SENIORZY   mężczyzn  
Roczniki  1979-1988 (31-40 lat)   1 okrążenie
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
58 Marek Gadawski       2'51'52 1
48 Michał Szostak       3'10'11 2
37 Mariusz Garbaczewski       3'16'52 3
7 Dariusz Bień       4'17'49 4
               
               
               
               
Kategoria  SENIORKI    kobiet  
Roczniki  1979-1988 (31-40 lat)   1 okrążenie
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
36 Iwona Garbaczewska       3'14'99 1
20 Katarzyna Dyrka       3'41'17 2
57 Agata Borowik       4'03'49 3
51 Anna Sobolak       4'06'99 4
26 Honorata Gładysz       4'22'17 5
               
               
               
               
               
Kategoria  SENIORZY STARSI mężczyzn  
Roczniki  1978-1968 (41-51 lat)   1 okrążenie
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
52 Andrzej Lewicki       3'16'14 1
64 Mariusz Jezierski       3'16'74 2
13 Dariusz Libner       3'51'27 3
30 Bartłomiej Dwornik       5'48'38 4
               
               
               
               
               
Kategoria  SENIORKI STARSZE kobiet  
Roczniki  1978-1968 (41-51 lat)   1 okrążenie
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
55 Elżbieta Wronia - Figura       3'51'52 1
               
               
               
               
               
               
Kategoria  WETERANI   mężczyzn  
Roczniki  1900-1967(52-118 lat)   1 okrążenie
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
25 Wojciech Maciukiewicz       3'25'74 1
22 Grzegorz Górski       3'31'21 3
62 Feliks Gadawski       3'32'36 4
4 Władysław Zalewski       5'24'77 5
               
               
               
               
               
               
WIELKA OLEŚNICKA
KOBIET
4 okrążenia
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
61 NATALIA HASZCZYC       13'29'05 1
36 IWONA GARBACZEWSKA       14'23'87 2
55 ELŻBIETA WRONA-FIGURA       14'34'14 3
56 ZUZANNA CZUCZWARA       17'02'55 4
               
               
               
               
               
               
WIELKA OLEŚNICKA
MĘŻCZYZN
4 okrążenia
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
58 MAREK GADAWSKI       11'52'95 1
60 JURIJ SZAWŁOW       11'55'95 2
29 DAWID MALINOWSKI       11'58'77 3
35 JAKUB GARBACZEWSKI       12'01'92 4
48 MICHAŁ SZOSTAK       13'26'27 5
64 MARIUSZ JEZIERSKI       13'43'92 6
12 JAKUB LIBNER       14'04'99 7
10 BARTŁOMIEJ PUCEK       14'55'77 8
16 TOMASZ BEŁZA       15'09'02 9
40 MIESZKO OKRZESIK       15'12'27 10
19 WOJCIECH DYRKA       15'30'95 11
62 FELEK GADAWSKI       15'53'61 12
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
WYŚCIG NA ROLKACH SZYBKICH
KOBIETY
10 KM
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
57 Agata Borowik       36'50'58 1
               
               
               
WYŚCIG NA ROLKACH SZYBKICH
MĘŻCZYZN
10 KM
               
Nr startowy Imię i  nazwisko       Czas Miejsce
29 Dawid Malinowski       21'48'74 1
28 Piotr Nowak       21'48'49 2
60 Jurij Szawłow       22'85'49 3
8 Jerzy Morgalla       22'11'14 4
25 Wojciech Maciukiewicz       26'21'89 5
1 Jakub Buss       26'24'58 6