Strona główna

Dziękujemy wszystkim za udział w biegu!

Wyniki znajdziecie tutaj :)

 

Termin Biegu: 04.12.2016r.

Dystans: 5km

Organizator: Samorząd Uczniowski przy ZSO nr3 w Bydgoszczy

Start/Meta: Park nad Starym Kanałem Bydgoskim na wysokości ZSO nr 3

Historia Pani Katarzyny:

Pani Katarzyna Przygoda 10 kwietnia 2016r. urodziła córeczkę - Julkę. Nic nie wskazywało na to, że najszczęśliwszy dzień w życiu każdego rodzica przerodzi się w koszmar. Pani Kasia chwilę po porodzie dostała krwotoku i doszło do zatrzymania krążenia. Lekarzom udało się zatamować krwawienie oraz przywrócić czynności życiowe, lecz nie zdołali wybudzić jej ze śpiączki do dzisiaj. Pani Katarzyna nie wybudziła się ze śpiączki mózgowej. Od kilku miesięcy przebywa już w domu, lecz wymaga całodobowej opieki oraz kosztownej rehabilitacji, która miesięcznie może wynieść 8-9 tys. złotych.Pokrycie kosztów związanych z leczeniem i rehabilitacją spoczywa  na barkach rodziny.

Jako uczniowie Zespoły Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy chcemy pomóc Pani Katarzynie i zebrać dla niej jak największą sumę pieniędzy. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Bydgoszczy i okolic do wsparcia naszej akcji

Całkowity dochód z Mikołajkowego Biegu Charytatywnego "Bieg dla Kasi" zostanie przeznaczony na rehabilitacje oraz pomoc pani Katarzynie Przygodzie.

 

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM
III Liceum Ogólnokształcące
TOITOI Polska
Squash Point
Rada Osiedla Okole
Bydgoszcz Triathlon
Sklep Biegacza
Colian
JS Druk
Muzeum Kanału Bydgoskiego
Narzędzia 24
AM
WSB Bygoszcz
Polskie Radio Pik
Szkoła językowa
Castorama
Mlekpol
Miejskie Wodociągi i Kanalizacje
Belma