Lp. | Imię | Nazwisko | Klub | Seria: |
---|---|---|---|---|
1 | Dawid | Kiepiela | kb FARTLEK | 17.15 – II seria biegu |
2 | Maksymilian | Jasiński | MARO TEAM Jastrzębie-Żory | 18.00 – III seria biegu |
3 | Beata | Maliszewska | 16.30 – I seria biegu | |
4 | Rafał | Bryła | Klub Biegacza Fartlek | 18.00 – III seria biegu |
5 | Kajetan | Bryła | Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie | 18.00 – III seria biegu |
6 | Damian | Bołoz | Klub Biegacza Fartlek | 16.30 – I seria biegu |
7 | Andrzej | Karplewicz | GB Galopujące Ślimaki | 16.30 – I seria biegu |
8 | Damian | Grucel | KS M.E.T.A. | 18.00 – III seria biegu |
9 | Michał | Bąkowski | Wisager Active Team | 16.30 – I seria biegu |
10 | Grażyna | Borda | 18.00 – III seria biegu | |
11 | Anna | Bąkowska | 16.30 – I seria biegu | |
12 | Krzysztof | Połeć | Galopujące Ślimaki | 17.15 – II seria biegu |
13 | Małgorzata | Pająk | 18.00 – III seria biegu | |
14 | Ryszard | Piotrowicz | 18.00 – III seria biegu | |
15 | Magdalena | Dankiewicz | RUNTEAM Pawłowice | 15.00 – Marsz |
16 | Barbara | Dankiewicz | RUNTEAM Pawłowice | 15.00 – Marsz |
17 | Grzegorz | Oleszko | 15.00 – Marsz | |
18 | Danuta | Oleszko | 15.00 – Marsz | |
19 | Filip | Giba | Galopujace Ślimaki | 18.00 – III seria biegu |
20 | Wiesław | Torbiński | 15.00 – Marsz | |
21 | Mariusz | Gancarz | 18.00 – III seria biegu | |
22 | Oskar | Gancarz | 18.00 – III seria biegu | |
23 | Agnieszka | Gancarz | 18.00 – III seria biegu | |
24 | Barbara | Piwiszkis | Kobiety na 5 + | 18.00 – III seria biegu |
25 | Anna | Foks | RUNTEAM Pawłowice | 17.15 – II seria biegu |
26 | Damian | Foks | RUNTEAM Pawłowice | 17.15 – II seria biegu |
27 | Filip | Pikulicki | 17.15 – II seria biegu | |
28 | Anna | Wróbel | RUNTEAM Pawłowice | 17.15 – II seria biegu |
29 | Bożena | Lerch | RUNTEAM Pawłowice | 17.15 – II seria biegu |
30 | Maria | Lerch | RUNTEAM Pawłowice | 17.15 – II seria biegu |
31 | Mateusz | Buchta | 18.00 – III seria biegu | |
32 | Grzegorz | Haratyk | Klub Biegacza Fartlek | 16.30 – I seria biegu |
33 | Edyta | Orkowska-Tlałka | 17.15 – II seria biegu | |
34 | Piotr | Spyrka | Klub Biegacza Fartlek | 18.00 – III seria biegu |
35 | Remigiusz | Machej | Maro Team Jastrzębie - Żory | 16.30 – I seria biegu |
36 | Monika | Spyrka | Klub Biegacza Fartlek | 18.00 – III seria biegu |
37 | Tymoteusz | Machej | Maro Team Jastrzębie - Żory | 16.30 – I seria biegu |
38 | Miłosz | Machej | Maro Team Jastrzębie - Żory | 16.30 – I seria biegu |
39 | Bartek | Marchewka | 16.30 – I seria biegu | |
40 | Jan | Skiepko | POLSKA | 17.15 – II seria biegu |
41 | Tomasz | Połeć | 17.15 – II seria biegu | |
42 | Maciej | Rosiński | 16.30 – I seria biegu | |
43 | Dariusz | Maliszewski | 18.00 – III seria biegu | |
44 | Jacek | Chmiel | 15.00 – Marsz | |
45 | Józef | Pawelczyk | rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem | 16.30 – I seria biegu |
46 | Oliwia | Pawelczyk | 16.30 – I seria biegu | |
47 | Artur | Kołodziej | 18.00 – III seria biegu | |
48 | Aleksander | Zawierucha | MARO Team Jastrzębie-Żory | 18.00 – III seria biegu |
49 | Arkadiusz | Królik | MARO Team Jastrzębie-Żory | 18.00 – III seria biegu |
50 | Kamil | Wereszczyński | KB Fartlek | 16.30 – I seria biegu |
51 | Anna | Wala | 18.00 – III seria biegu | |
52 | Marek | Wala | 18.00 – III seria biegu | |
53 | Katarzyna | Wala | KB MOSiR Jastrzębie | 18.00 – III seria biegu |
54 | Piotr | Wala | KB MOSiR Jastrzębie | 18.00 – III seria biegu |
55 | Julia | Gibas | KB MOSiR Jastrzębie | 16.30 – I seria biegu |
56 | Wioleta | Matuszczak | KB MOSiR Jastrzębie | 18.00 – III seria biegu |
57 | Roksana | Pastuszak | KB MOSiR Jastrzębie | 18.00 – III seria biegu |
58 | Anna | Gnaś | Drużyna Kobiet na 5+ | 18.00 – III seria biegu |
59 | Marcin | Bębenek | 18.00 – III seria biegu | |
60 | Adam | Wyrembelski | 18.00 – III seria biegu | |
61 | Barbara | Myśliwiec | Kobiety na 5+ | 17.15 – II seria biegu |
62 | Blanka | Koralewska | KB MOSiR Jastrzębie | 18.00 – III seria biegu |
63 | Anita | Wawoczny | Kobiety na 5+ | 17.15 – II seria biegu |
64 | Tymoteusz | Wojaczek | KB MOSiR Jastrzębie | 17.15 – II seria biegu |
65 | Remigiusz | Wojaczek | KB MOSiR Jastrzębie | 17.15 – II seria biegu |
66 | Barbara | Płaska | 17.15 – II seria biegu | |
67 | Barbara | Pyzik | Klub Biegacza Fartlek | 17.15 – II seria biegu |
68 | Ewa | Pyzik | KB MOSIR Jastrzębie | 17.15 – II seria biegu |
69 | Cristian | Król | 17.15 – II seria biegu | |
70 | Marcin | Pyzik | Klub Biegacza Fartlek | 17.15 – II seria biegu |
71 | Agnieszka | Miśkowiec | Klub Biegacza FARTLEK | 17.15 – II seria biegu |
72 | Marlena | Miśkowiec | Klub Biegacza MOSIR Jastrzębie | 17.15 – II seria biegu |
73 | Rafał | Malik | 16.30 – I seria biegu | |
74 | Alina | Kubas | Klub Biegacza Fartlek | 17.15 – II seria biegu |
75 | Zuzia | Swalska | KB MOSIR Jastrzębie | 17.15 – II seria biegu |
76 | Wiktor | Duda | Klub BiegaczaMosir Jastrzębie - Zdrój | 16.30 – I seria biegu |
77 | Przemysław | Woźniak | 16.30 – I seria biegu | |
78 | Agata | Ziętara | 16.30 – I seria biegu | |
79 | Bartłomiej | Kuźnik | Forma wodzisław | 17.15 – II seria biegu |
80 | Emilia | Pietryka | KB MOSiR Jastrzębie | 17.15 – II seria biegu |
81 | Zofia | Kasprzak | KB MOSiR Jastrzębie | 17.15 – II seria biegu |
82 | Katarzyna | Barczyńska | 15.00 – Marsz | |
83 | Krzysztof | Szymik | Samotny Wilk | 16.30 – I seria biegu |
84 | Tomasz | Białecki | Klub Biegacza MOSiR | 17.15 – II seria biegu |
85 | Joanna | Stekla | 17.15 – II seria biegu | |
86 | Bartłomiej | Stekla | 17.15 – II seria biegu | |
87 | Kinga | Koralewska | 18.00 – III seria biegu | |
88 | Jakub | Dejewski | Galopujące Ślimaki | 18.00 – III seria biegu |
89 | Wiktor | Makuła | KB MOSiR Jastrzębie | 18.00 – III seria biegu |
90 | Maria | Sroczyńska | 15.00 – Marsz | |
91 | Krystyna | Wolak | 15.00 – Marsz |