Main Page

 

  •   VIBIEG ULICAMI MAŁOGOSZCZA

  • - BIEG BOHATERÓW

  • 15.00 - 16.55

  •  

  • WYNIKI

  • 6. BIEG ULICAMI MAŁOGOSZCZA - BIEG BOHATERÓW

  • Małogoszcz, 19.05.2019

     

    M-ce

    Numer

    Nazwisko

    Imię

    Kategoria

    Czas

    1

    224

    CZARNECKI

    Rafał

    M40

    36:12

    2

    256

    SZTANDERA

    Piotr

    M30

    36:17

    3

    272

    DOMAGAŁA

    Marcin

    M30

    36:22

    4

    249

    SZYMKIEWICZ

    Filip

    M18

    37:42

    5

    245

    KASPRZYK

    Mateusz

    M30

    39:17

    6

    226

    MOGIELSKI

    Mariusz

    M40

    39:36

    7

    299

    KRAUS

    Arkadiusz

    M30

    39:58

    8

    223

    CZARNECKA

    Lidia

    K30

    40:06

    9

    294

    TELKA

    Paweł

    M30

    41:21

    10

    289

    OŻÓG

    Paweł

    M30

    41:49

    11

    265

    SITARSKI

    Karol

    M30

    41:49

    12

    233

    SOBIERAJ

    Kamil

    M18

    42:27

    13

    282

    NOWAK

    Tomek

    M30

    42:50

    14

    194

    NAWROT

    Agnieszka

    K30

    42:52

    15

    300

    ŚWIRSZCZ

    Andrzej

    M30

    43:12

    16

    259

    GURSIEL

    Tomasz

    M30

    43:35

    17

    268

    PASAK

    Piotr

    M40

    43:49

    18

    285

    KARWACKI

    Mateusz

    M30

    43:54

    19

    250

    RĘBIŚ

    Wojciech

    M40

    43:56

    20

    279

    SOLIŃSKI

    Olaf

    M18

    43:57

    21

    228

    RAKOCZY

    Grzegorz

    M30

    43:59

    22

    270

    LIS

    Adrian

    M30

    44:01

    23

    129

    BĘBACZ

    Rafał

    M40

    45:28

    24

    234

    WIJAS

    Rafał

    M40

    45:39

    25

    280

    KWIECIEŃ

    Dawid

    M30

    45:41

    26

    291

    KOZIEŁ

    Robert

    M30

    45:44

    27

    255

    ROGULA

    Piotr

    M30

    45:46

    28

    254

    LATKOWSKA

    Anna

    K30

    45:50

    29

    267

    JACKOWSKI

    Zbigniew

    M50

    45:52

    30

    238

    JURCZAK

    Izabela

    K30

    45:53

    31

    252

    SZYMKIEWICZ

    Tomasz

    M50

    46:10

    32

    261

    ADAMCZYK

    Mariusz

    M50

    47:15

    33

    269

    GRĘBOSZ

    Dawid

    M18

    47:58

    34

    288

    MINNER

    Roman

    M30

    48:03

    35

    293

    MISZTAL

    Grzegorz

    M40

    48:24

    36

    231

    PIĘTA

    Piotr

    M18

    48:32

    37

    247

    ZIELIŃSKI

    Mateusz

    M18

    48:50

    38

    227

    GRACZAK

    Michał

    M40

    48:52

    39

    283

    ZACZKOWSKI

    Łukasz

    M30

    49:07

    40

    292

    GAJEK

    Zuzanna

    K30

    49:20

    41

    232

    WOJARSKI

    Grzegorz

    M18

    49:21

    42

    248

    ZAJĄC

    Robert

    M50

    49:54

    43

    286

    STASIAK

    Łukasz

    M30

    51:32

    44

    290

    ZYGA

    Mariusz

    M40

    51:53

    45

    258

    CISOWSKA

    Barbara

    K30

    52:12

    46

    235

    ZASADA

    Marcin

    M30

    52:14

    47

    253

    SKROBOT

    Miroslaw

    M40

    52:19

    48

    273

    PIERZCHAŁA

    Roman

    M60

    52:22

    49

    297

    BIELACHA

    Maciej

    M30

    53:06

    50

    229

    MAJCHRZAK

    Marta

    K40

    53:43

    51

    271

    STANIEK

    Sylwester

    M40

    53:59

    52

    222

    MACIEJEWSKA

    Karolina

    K30

    54:29

    53

    277

    AMBROŻY

    Karina

    K30

    54:29

    54

    278

    SEREDYKA

    Aleksandra

    K40

    55:12

    55

    296

    ROBAK

    Edyta

    K30

    56:24

    56

    107

    NAWROT

    Barbara

    K60

    56:55

    57

    266

    WILK

    Ewelina

    K30

    57:23

    58

    239

    SIKORA

    Artur

    M18

    1:00:00

    59

    281

    MIKOŁAJCZYK

    Bartłomiej

    M18

    1:00:01

    60

    263

    ADAMCZYK

    Joanna

    K40

    1:00:02

    61

    284

    OTTO

    Agnieszka

    K30

    1:02:09

    62

    242

    STĘPIEŃ

    Renata

    K50

    1:02:21

    63

    260

    KUBARSKI

    Andrzej

    M40

    1:03:12

    64

    264

    KLAMKA

    Wioletta

    K40

    1:03:13

    65

    243

    PRZEPIÓRA

    Iwona

    K40

    1:03:14

    66

    225

    ZAJĄC

    Natalia

    K18

    1:03:22

    67

    237

    CHOMCZYŃSKA

    Karolina

    K30

    1:03:28

    68

    240

    SIKORA

    Gosia

    K40

    1:03:46

    69

    241

    ZALEWSKI

    Zbyszek

    M40

    1:03:47

    70

    262

    ADAMCZYK

    Danuta

    K50

    1:07:31

    71

    298

    SOBCZYŃSKA

    Wioletta

    K40

    1:09:23

    72

    246

    PIETRALA

    Paulina

    K30

    1:09:24

    73

    236

    PIASECKI

    Jan

    M60

    1:13:24

    74

    230

    KRECZKO

    Wioletta

    K50

    1:18:12

    75

    276

    MICHAŁEK

    Justyna

    K30

    1:24:22

    76

    275

    MICHAŁEK

    Tomasz

    M40

    1:24:23

     

     

    Kobiety:

    M-ce

    Numer

    Nazwisko

    Imię

    Kategoria

    Czas

    K-1

    223

    CZARNECKA

    Lidia

    K30

    40:06

    K-2

    194

    NAWROT

    Agnieszka

    K30

    42:52

    K-3

    254

    LATKOWSKA

    Anna

    K30

    45:50

    K-4

    238

    JURCZAK

    Izabela

    K30

    45:53

    K-5

    292

    GAJEK

    Zuzanna

    K30

    49:20

    K-6

    258

    CISOWSKA

    Barbara

    K30

    52:12

    K-7

    229

    MAJCHRZAK

    Marta

    K40

    53:43

    K-8

    222

    MACIEJEWSKA

    Karolina

    K30

    54:29

    K-9

    277

    AMBROŻY

    Karina

    K30

    54:29

    K-10

    278

    SEREDYKA

    Aleksandra

    K40

    55:12

    K-11

    296

    ROBAK

    Edyta

    K30

    56:24

    K-12

    107

    NAWROT

    Barbara

    K60

    56:55

    K-13

    266

    WILK

    Ewelina

    K30

    57:23

    K-14

    263

    ADAMCZYK

    Joanna

    K40

    1:00:02

    K-15

    284

    OTTO

    Agnieszka

    K30

    1:02:09

    K-16

    242

    STĘPIEŃ

    Renata

    K50

    1:02:21

    K-17

    264

    KLAMKA

    Wioletta

    K40

    1:03:13

    K-18

    243

    PRZEPIÓRA

    Iwona

    K40

    1:03:14

    K-19

    225

    ZAJĄC

    Natalia

    K18

    1:03:22

    K-20

    237

    CHOMCZYŃSKA

    Karolina

    K30

    1:03:28

    K-21

    240

    SIKORA

    Gosia

    K40

    1:03:46

    K-22

    262

    ADAMCZYK

    Danuta

    K50

    1:07:31

    K-23

    298

    SOBCZYŃSKA

    Wioletta

    K40

    1:09:23

    K-24

    246

    PIETRALA

    Paulina

    K30

    1:09:24

    K-25

    230

    KRECZKO

    Wioletta

    K50

    1:18:12

    K-26

    276

    MICHAŁEK

    Justyna

    K30

    1:24:22

     

    Mężczyźni:

    M-ce

    Numer

    Nazwisko

    Imię

    Kategoria

    Czas

    M-1

    224

    CZARNECKI

    Rafał

    M40

    36:12

    M-2

    256

    SZTANDERA

    Piotr

    M30

    36:17

    M-3

    272

    DOMAGAŁA

    Marcin

    M30

    36:22

    M-4

    249

    SZYMKIEWICZ

    Filip

    M18

    37:42

    M-5

    245

    KASPRZYK

    Mateusz

    M30

    39:17

    M-6

    226

    MOGIELSKI

    Mariusz

    M40

    39:36

    M-7

    299

    KRAUS

    Arkadiusz

    M30

    39:58

    M-8

    294

    TELKA

    Paweł

    M30

    41:21

    M-9

    289

    OŻÓG

    Paweł

    M30

    41:49

    M-10

    265

    SITARSKI

    Karol

    M30

    41:49

    M-11

    233

    SOBIERAJ

    Kamil

    M18

    42:27

    M-12

    282

    NOWAK

    Tomek

    M30

    42:50

    M-13

    300

    ŚWIRSZCZ

    Andrzej

    M30

    43:12

    M-14

    259

    GURSIEL

    Tomasz

    M30

    43:35

    M-15

    268

    PASAK

    Piotr

    M40

    43:49

    M-16

    285

    KARWACKI

    Mateusz

    M30

    43:54

    M-17

    250

    RĘBIŚ

    Wojciech

    M40

    43:56

    M-18

    279

    SOLIŃSKI

    Olaf

    M18

    43:57

    M-19

    228

    RAKOCZY

    Grzegorz

    M30

    43:59

    M-20

    270

    LIS

    Adrian

    M30

    44:01

    M-21

    129

    BĘBACZ

    Rafał

    M40

    45:28

    M-22

    234

    WIJAS

    Rafał

    M40

    45:39

    M-23

    280

    KWIECIEŃ

    Dawid

    M30

    45:41

    M-24

    291

    KOZIEŁ

    Robert

    M30

    45:44

    M-25

    255

    ROGULA

    Piotr

    M30

    45:46

    M-26

    267

    JACKOWSKI

    Zbigniew

    M50

    45:52

    M-27

    252

    SZYMKIEWICZ

    Tomasz

    M50

    46:10

    M-28

    261

    ADAMCZYK

    Mariusz

    M50

    47:15

    M-29

    269

    GRĘBOSZ

    Dawid

    M18

    47:58

    M-30

    288

    MINNER

    Roman

    M30

    48:03

    M-31

    293

    MISZTAL

    Grzegorz

    M40

    48:24

    M-32

    231

    PIĘTA

    Piotr

    M18

    48:32

    M-33

    247

    ZIELIŃSKI

    Mateusz

    M18

    48:50

    M-34

    227

    GRACZAK

    Michał

    M40

    48:52

    M-35

    283

    ZACZKOWSKI

    Łukasz

    M30

    49:07

    M-36

    232

    WOJARSKI

    Grzegorz

    M18

    49:21

    M-37

    248

    ZAJĄC

    Robert

    M50

    49:54

    M-38

    286

    STASIAK

    Łukasz

    M30

    51:32

    M-39

    290

    ZYGA

    Mariusz

    M40

    51:53

    M-40

    235

    ZASADA

    Marcin

    M30

    52:14

    M-41

    253

    SKROBOT

    Miroslaw

    M40

    52:19

    M-42

    273

    PIERZCHAŁA

    Roman

    M60

    52:22

    M-43

    297

    BIELACHA

    Maciej

    M30

    53:06

    M-44

    271

    STANIEK

    Sylwester

    M40

    53:59

    M-45

    239

    SIKORA

    Artur

    M18

    1:00:00

    M-46

    281

    MIKOŁAJCZYK

    Bartłomiej

    M18

    1:00:01

    M-47

    260

    KUBARSKI

    Andrzej

    M40

    1:03:12

    M-48

    241

    ZALEWSKI

    Zbyszek

    M40

    1:03:47

    M-49

    236

    PIASECKI

    Jan

    M60

    1:13:24

    M-50

    275

    MICHAŁEK

    Tomasz

    M40

    1:24:23

    Zwycięzcy w kategoriach wiekowych:

     

    Kategoria

    M-ce

    Numer

    Nazwisko

    Imię

    Czas

    K18

    K-19

    225

    ZAJĄC

    Natalia

    1:03:22

    K30

    K-4

    238

    JURCZAK

    Izabela

    45:53

    K40

    K-7

    229

    MAJCHRZAK

    Marta

    53:43

    K50

    K-16

    242

    STĘPIEŃ

    Renata

    1:02:21

    K60

    K-12

    107

    NAWROT

    Barbara

    56:55

    M18

    M-4

    249

    SZYMKIEWICZ

    Filip

    37:42

    M30

    M-5

    245

    KASPRZYK

    Mateusz

    39:17

    M40

    M-6

    226

    MOGIELSKI

    Mariusz

    39:36

    M50

    M-26

    267

    JACKOWSKI

    Zbigniew

    45:52

    M60

    M-42

    273

    PIERZCHAŁA

    Roman

    52:22

     

     

    Sędzia Główny Zawodów: Tomasz Wieczorek

  • STARTUJEMY 19 MAJA 2019 r.
  • ZAPRASZAMY !
  • WAŻNE !

  • Prawo startu w kategoriach dzieci i młodzieży w wieku od 4 do15 lat mają mieszkańcy gminy Małogoszcz. Zawodnicy w wymienionym przedziale wiekowym, którzy nie są mieszkańcami gminy startują poza konkursem bez możliwości otrzymania nagród głównych przewidzianych za zajęcie miejsc 1- 3

  • Start i meta wszystkich biegów znajduje się na Placu Tadeusza Kościuszki / Rynek/
  • OPŁATA STARTOWA
  • Oplata startowa w wysokości 10 złotych dla kategorii K, M 18+ - płatność przelewem do dnia 17.05.2019.
  • Oplata w biurze zawodów w wysokości 20 złotych w dniu zawodów.
  • Weryfikacja opłat będzie dokonywana raz w tygodniu.
  • Numer konta do wpłat : 19 84930004 0100 0600 0231 0001

  •  

  •  

  •                                     

KATEGORIE

WIEK DYSTANS KATEGORIA
4-6 300 M K,M PRZEDSZKOLAKI
7-9 300 M K,M
10-12 800 - 1000 M K,M
13-15 1000 - 1600 M K,M
16-18 1000 - 1600 M K,M
18+ 10000 M K,M

NAGRODY


  • KATEGORIE WIEKOWE

  • KARTY GOTÓWKOWE

  • 1. MIEJSCE - 300 ZL
  • 2. MIEJSCE - 200 ZŁ
  • 3. MIEJSCE - 100 ZŁ
  • Kategoria K, M 18+ /nagroda dla zwycięzcy w kategoriach wiekowych -

  • karta gotówkowa - 100 zł

  • Karty gotówkowe do wykorzystania w dowolnym sklepie z terminalem płatniczym na terenie całego kraju.

  • WSZYSCY UCZESTNICY, KTÓRZY UKOŃCZĄ BIEG OTRZYMAJĄ PAMIĄTKOWY MEDAL
  • NAJLEPSZA ZAWODNICZKA I ZAWODNIK W KATEGORII OPEN MIESZKAŃCY GMINY MAŁOGOSZCZ 
  • KARTY GOTÓWKOWE - 200 zł
  • NAGRODY W KATEGORIACH WIEKOWYCH NIE ŁĄCZĄ SIĘ Z NAGRODAMI W KLASYFIKACJI GENERALNEJ

PROGRAM IMPREZY

  • 13.00 - 14.30 rejestracja zgłoszeń, wydawanie numerów startowych /biuro zawodów - Plac Tadeusza Kościuszki- rynek/
  • 14.30 - 14.50 przygotowanie do startu  /Plac Tadeusza Kościuszki/
  • 15.00 - 15.10 - bieg dziewcząt i chłopców / 4 - 6 lat / (300 m)
  • 15.10 - 15.20 - bieg dziewcząt i chłopców / 7 - 9 lat / (300 m)
  • 15.20 - 15.30 bieg dziewcząt  - / 10 -12 lat / (800 m)
  • 15.30 -15.40 bieg chłopców / 10 - 12 lat / (1000 m)
  • 15.40-15.50 bieg dziewcząt i kobiet / 13 - 17 lat / (1000 m)
  • 15.50-16.05 bieg chłopców i mężczyzn rocznik / 13 - 17 lat / (1600 m)
  • 16.05-16.55 bieg główny kobiet i mężczyzn 18+ (10000 m)
  • 16.55 dekoracja zwycięzców we wszystkich kategoriach wiekowych
  • Pamiątkowe medale będą wręczane po osiągnięciu mety z wyłączeniem trzech pierwszych miejsc

MAPKI TEGOROCZNYCH TRAS BIEGÓW DLA POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII W ZAKŁADCE TRASY.

  

Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Małogoszczu
UMiG Małogoszcz
Lafarge
Szkoła Podstawowa w Małogoszczu
DK Małogoszcz
MKS Wierna Małogoszcz
Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie
SGPO
REMUR
Stalko
Produkcja Wyrobów Tartacznych Tadeusz Kot
Mikołaj Żak Konstrukcje