Bieg Tropem Wilczym w Gdańsku

 

Już 1 marca 2020 roku zapraszamy wszystkich biegaczy i nie tylko do udziału w kolejnej gdańskiej edycji Biegu Tropem Wilczym - imprezie łączącej upamiętnienie bohaterstwa Żołnierzy Wyklętych z aktywną formą spędzania wolnego czasu. Zeszłoroczny bieg cieszył się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też w tym roku szykujemy dla Was moc atrakcji.

 

Jedną z najważniejszych zmian jest pomiar czasu każdego uczestnika na wszystkich trasach!

 

W tym roku oprócz trasy na 1963 m (symbolizującej rok śmierci ostatniego Wyklętego - Józefa Franczaka "Lalka") przygotowaliśmy dla Was trasę na dystansie 5 km oraz 10 km. Podobnie, jak w poprzednich edycjach, bieg odbędzie się w Parku Ronalda Reagana. 

 

 

Harmonogram:
8:00 – początek imprezy, rejestracja, odbiór pakietów;
10:00 – start biegu na trasie 1963 m (limit czasowy – 25 minut);
11:00 – start biegu na trasie 5 km oraz 10 km;
12:30 – uroczyste zakończenie imprezy wraz z wręczeniem nagród zwycięzcom.

 

Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, w którego skład wejdzie m.in.: numer startowy, niespodzianki od sponsorów, chip zwrotny do pomiaru czasu, ciepły posiłek po biegu oraz ubezpieczenie NNW.

 

Śledźcie na bieżąco wydarzenie na portalu społecznościowym Facebook. Będziemy informować Was o niespodziankach, konkursach i nagrodach. Do zobaczenia!

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem