№ | Name | Surname | Wybór kategorii | Wybór kategorii - Dzień 1 (30.05.2020) | Wybór kategorii - dzień 2 (31.05.2020) |
---|---|---|---|---|---|
1 | Sławomir | Karbowski | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
2 | Mateusz | Janta Lipinski | PAKIET TRZECH BIEGÓW OPEN | ||
3 | Mirek | Dacio | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
4 | Patryk | Damps | PAKIET TRZECH BIEGÓW OPEN | ||
5 | Damian | Kapica | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
6 | Mateusz | Łępicki | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
7 | Marcin | Kotłowski | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
8 | Arkadiusz | Tatarewicz | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
9 | Michael | Kosiński | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
10 | Beniamin | Lejk | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
11 | Adam | Karczewski | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
12 | Sylwester | Zalejasz | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
13 | Katarzyna | Stefaniak | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
14 | Artur | Tomczak | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
15 | Joanna | Tomczak | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
16 | Paulina | Zalejasz | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
17 | Anna | Jędryka | PAKIET TRZECH BIEGÓW OPEN | ||
18 | Anna | Palka | PAKIET TRZECH BIEGÓW OPEN | ||
19 | Sławomir | Matysiak | PAKIET TRZECH BIEGÓW OPEN | ||
20 | Kamil | Bengier | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
21 | Kamil | Bengier | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)- 11:40 | ||
22 | Michał | Wiśniewski | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
23 | Paweł | Ruszczyk | PAKIET TRZECH BIEGÓW OPEN | ||
24 | Marta Jolanta | Łępicka | PAKIET TRZECH BIEGÓW OPEN | ||
25 | Piotr | Zawadzki | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
26 | Patryk | Gabrychowicz | PAKIET TRZECH BIEGÓW OPEN | ||
27 | Monika | Zawadzka | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
28 | Joanna | Szychułda | ELITE Kobiety - 14:10 | ||
29 | Mateusz | Weryk | |||
30 | Szymon | Kopczyński | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
31 | Barbara | Walczuk | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
32 | Mirosław | Hajdukiewicz | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
33 | Raman | Katolikau | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
34 | Łukasz | Kobierzyński | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
35 | Grzegorz | Kropidłowski | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
36 | Sylwester | Czapiewski | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
37 | Anna | Bemowska | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
38 | Mateusz | Olichowski | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
39 | Michał | Siutkowski | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)- 11:40 | ||
40 | Sławomir | Ossowski | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
41 | Marcin | Piotrowski | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
42 | Justyna | Ławniczak | ELITE Kobiety - 14:10 | ||
43 | Jacek | Szymel | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
44 | Tomasz | Dobrzyński | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
45 | Igor | Jeżyna | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
46 | David | March | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
47 | Łukasz | Kucharski | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
48 | Anna | Piwowarczyk | Elite kobiety - 14:30 | ||
49 | Katarzyna | Piekarska | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
50 | Andrzej | Langner | |||
51 | Mateusz | Siekeirski | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
52 | Marek | Domarecki | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
53 | Paweł | Nowak | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
54 | Patryk | Syldatk | PAKIET TRZECH BIEGÓW OPEN Godz. 10:00/ 10:20/10:40 | ||
55 | Kamil | Dunaj | |||
56 | Andrzej | Łobocki | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
57 | Agnieszka | Boińska | ELITE Kobiety - 14:10 | ||
58 | Mariusz | Brzezinka | |||
59 | Łukasz | Krawiec | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
60 | Patrycja | Namiel | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
61 | Michał | Piwowarczyk | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
62 | Dariusz | Pokrant | PAKIET TRZECH BIEGÓW OPEN Godz. 09:00/ 09:20/ 09:40 | ||
63 | Barbara | Cirocka | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
64 | Wiesław | Cirocki | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
65 | Klaudia | Jachira | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
66 | Katarzyna | Gałuszyńska | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)- 11:40 | ||
67 | Paweł | Gałuszyński | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
68 | Grzegorz | Leśniak | BIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie) - 12:00 | ||
69 | Kamil | Piotrowski | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
70 | Ewelina | Bober | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
71 | Łukasz | Bober | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
72 | Katarzyna | Bernacka | ELITE Kobiety - 14:10 | ||
73 | Tomasz | Marciniak | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
74 | Arkadiusz | Sarzyński | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
75 | Paweł | Domzała | PAKIET TRZECH BIEGÓW OPEN Godz. 10:00/ 10:20/10:40 | ||
76 | Karolina | Wasilewska | BIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie) - 12:00 | ||
77 | Rafał | Gąsiorowski | PAKIET TRZECH BIEGÓW OPEN Godz. 10:00/ 10:20/10:40 | ||
78 | Paweł | Radziejewski | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
79 | Waldek | Schmidt | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
80 | Łukasz | Konarski | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
81 | Łukasz | Szmytkowski | |||
82 | Paweł | Witek | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
83 | Dominik | Słodownik | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
84 | Małgorzata | Żuber | B4 - Before - 11:20 | ||
85 | Paweł | Lewiński | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
86 | Paweł | Pachota | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
87 | Damian | Koza | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
88 | Piotr | Połoczański | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
89 | Krzysztof | Michalski | B4 - Before - 11:20 | ||
90 | Wojciech | Połoczański | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
91 | Sebastian | Sokołowski | |||
92 | Sebastian | Jusiński | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
93 | Arkadiusz | Brandt | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
94 | Cezary | Brandt | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
95 | Beata | Kuraś | ELITE Kobiety - 14:10 | ||
96 | Rafał | Kulak | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
97 | Kamil | Filip | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
98 | Robert | Serafiński | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
99 | Mateusz | Zielonka | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
100 | Marcin | Maruszewski | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
101 | Kasia | Strągowska | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
102 | Kamil | Andrzejewski | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
103 | Robert | Brzeski | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
104 | Mateusz | Wieczorek | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
105 | Grzegorz | Guz | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
106 | Dominik | Stankiewicz | PAKIET TRZECH BIEGÓW OPEN Godz. 09:00/ 09:20/ 09:40 | ||
107 | Barbara | Banaszewska | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
108 | Marcin | Knop | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
109 | Krystyna | Pawlak | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)- 11:40 | ||
110 | Marta | Kuczyńska | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
111 | Paweł | Piłat | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
112 | Łukasz | Zieliński | |||
113 | Monika | Jagiełło | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)- 11:40 | ||
114 | Piotr | Formela | PAKIET TRZECH BIEGÓW ELITE | ||
115 | Agnieszka | Formela | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
116 | Weronika | Wawrzyniak | B4 - Before - 11:20 | ||
117 | Seweryn | Kozubek | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
118 | Sebastian | Kozubek | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
119 | Marta | Pieniężna | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
120 | Anna | Strzelecka | BIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie) - 12:00 | ||
121 | Grzegorz | Duda | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
122 | Krzysztof | Mionskowski | |||
123 | Anna | Kaczor | |||
124 | Wojciech | Kozłowski | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
125 | Gaja | Łempicka | BIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie) - 12:00 | ||
126 | Dariusz | Stefaniak | ELITE MĘŻCZYŹNI Fala 2 | ||
127 | Marcin | Pater | |||
128 | Ryszard | Pilawski | ELITE MĘŻCZYŹNI Fala 2 | ||
129 | Adrianna | Czarnecka | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)- 11:40 | ||
130 | Adrianna | Czarnecka | |||
131 | Kacper | Piłat | ELITE MĘŻCZYŹNI Fala 2 | ||
132 | Marcin | Piernicki | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)- 11:40 | ||
133 | Monika | Bocian | ELITE Kobiety - 14:10 | ||
134 | Krzysztof | Zaradny | |||
135 | Paweł | Kochanek | ELITE MĘŻCZYŹNI Fala 2 | ||
136 | Agata | Kochanek | ELITE Kobiety - 14:10 | ||
137 | Joanna | Walczak | |||
138 | Filip | Trybuś | |||
139 | Przemysław | Wróbel | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
140 | Bartosz | Bocianowski | Gorillas OCR | ||
141 | Adrianna | Ragan-Mazurowska | BIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie) - 12:00 | ||
142 | Dariusz | Nikiel | ELITE MĘŻCZYŹNI Fala 2 | ||
143 | Cezary | Zając | ELITE MĘŻCZYŹNI Fala 2 | ||
144 | Leszek | Lewandowski | |||
145 | Dorota | Wilczyńska | |||
146 | Szymon | Lipniewicz | |||
147 | Paweł | Żuchowski | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
148 | Aleksandra | Kosiorek | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
149 | Dominik | Grabowski | ELITE MĘŻCZYŹNI Fala 2 | ||
150 | Mateusz | Romanowski | |||
151 | Łukasz | Wacholc | |||
152 | Monika | Giejło | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
153 | Łukasz | Gontek | |||
154 | Wojciech | Bielicki | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
155 | Magdalena | Bodnar | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)- 11:40 | ||
156 | Łukasz | Józefiak | ELITE Mężczyźni - 14:00 | ||
157 | Jacek | Kijewski | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
158 | Joanna | Wilkaniec | BIEG DUŻYCH RODZIN (do 5 osób w drużynie) - 12:00 | ||
159 | Bogusław | Tołwiński | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
160 | Weronika | Myszkowska | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
161 | Piotr | Saks | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
162 | Marta | Weber | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
163 | Bogusław | Kopacz | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
164 | Kacper | Kotowski | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
165 | Olga | Zięba | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
166 | Norbert | Wiśniewski | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)- 11:40 | ||
167 | Damian | Szczesny | |||
168 | Tomasz | Witt | B4 - Before - 11:20 | ||
169 | Patryk | Siewert | B4 - Before - 11:20 | ||
170 | Sylwia | Jałocha | ELITE Kobiety - 14:10 | ||
171 | Krzysztof | Jagodziński | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
172 | Agnieszka | Arendt | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
173 | Przemysław | Lichota | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
174 | Agnieszka | Ajchner | B4 - Before - 11:20 | ||
175 | Marcin | Winiarek | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
176 | Emilia | Łosińska | B4 - Before - 11:20 | ||
177 | Igor | Chyży | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
178 | Marta | Bzinkiewicz | B4 - Before - 11:20 | ||
179 | Daniel | Świgoń | |||
180 | Marcin | Kujawa | ELITE MĘŻCZYŹNI Fala 2 | ||
181 | Karolina | Kujawa | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)- 11:40 | ||
182 | Iza | Syska | |||
183 | Renata | Jamróz | |||
184 | Natalia | Topólniak | |||
185 | Natalia | Kolińska | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
186 | Jakub | Stec | ELITE MĘŻCZYŹNI Fala 2 | ||
187 | Michał | Zimek | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
188 | Dawid | Błoński | |||
189 | Olivia | Piekarska | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
190 | Adrian | Źróbek | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
191 | Daniel | Buczek | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
192 | Lew | Szumigaj | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
193 | Aleksander | Kuśmierczuk | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
194 | Sebastian | Szumigaj | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
195 | Aleksandra | Chrupek | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
196 | Klaudia | Słowikowska | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
197 | Kaja | Medowska | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
198 | Klaudia | Lipińska | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
199 | Paulina | Kozdra | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
200 | Piotr | Przebieracz | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
201 | Julia | Rudzińska | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
202 | Miłosz | Marcinkowski | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
203 | Nikola | Laskowska | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
204 | Robert | Dmowski | Gorillas OCR | ||
205 | Szymon | Talar | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
206 | Agnieszka | Obuchowska | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
207 | Konstanty | Koschembahr-Łyskowski | |||
208 | Tomasz | Harasim | |||
209 | Kamila | Radzieńska | Gorillas OCR | ||
210 | Joanna | Marzec | Gorillas OCR | ||
211 | Maciej | Makowski | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
212 | Aleksandra | Danielak | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
213 | Joanna | Jarosz | |||
214 | Igor | Nastarowicz | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
215 | Sławomir | Jakszewicz | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
216 | Paulina | Mosek | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
217 | Katarzyna | Syldatk | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
218 | Szymon | Szczech | ELITE MĘŻCZYŹNI Fala 2 | ||
219 | Mirosława | Schweizer | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
220 | Eugenia | Cebienko-Żaczek | |||
221 | Romas | Mazeika | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
222 | Renia | Szyca | |||
223 | Klaudia | Szyca | |||
224 | Tomasz | Wróbel | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
225 | Paweł | Kamiński | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
226 | Monika | Pietroń | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
227 | Marcin | Gitner | Gorillas OCR | ||
228 | Filip | Ordakowski | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
229 | Tomasz | Danielkiewicz | ELITE MĘŻCZYŹNI Fala 2 | ||
230 | Monika | Adamska - Trzcińska | Gorillas OCR | ||
231 | Damian | Kapica | Gorillas OCR | ||
232 | Łucja | Leoniak | ELITE Kobiety - 14:10 | ||
233 | Marcin | Kotłowski | Gorillas OCR | ||
234 | Michał | Teska | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie)- 11:40 | ||
235 | Ireneusz | Matysek | |||
236 | Mateusz | Romanowski | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
237 | Fabian | Kwiatkowski | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
238 | Diego | Kruk | B4 - Before - 11:20 | ||
239 | Paweł | Dubel | Gorillas OCR | ||
240 | Rafał | Budzisz | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
241 | Sławomir | Szlija | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
242 | Maciej | Lis | |||
243 | Michał | Najderek | ELITE MĘŻCZYŹNI Fala 2 | ||
244 | Jacek | Czeczot | Gorillas OCR | ||
245 | Adam | Zagórski | Gorillas OCR | ||
246 | Patryk | Gelo | ELITE MĘŻCZYŹNI Fala 2 | ||
247 | Katarzyna | Syldatk | Gorillas OCR | ||
248 | Patryk | Panuś | |||
249 | Iwona | Puciłowska | Gorillas OCR | ||
250 | Emilia | Ludwiczak | Gorillas OCR | ||
251 | Kacper | Sznaza | |||
252 | Aleksandra | Kosiorek | Gorillas OCR | ||
253 | Paweł | Maszkowski | B4 - Before - 11:20 | ||
254 | Agnieszka | Maszkowska | B4 - Before - 11:20 | ||
255 | Aleksandra | Adamowska | OPEN (wybór godziny startu poniżej) | ||
256 | Joanna | Kujat | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | ||
257 | Marcin | Bujnicki | B4 - before - 09:30 | ||
258 | Magdalena | Bujnicka | B4 - before - 09:30 | ||
259 | Małgorzata | Obszańska | B4 - before - 09:30 | ||
260 | Joanna | Chojnicka | B4 - before - 09:30 | ||
261 | Mateusz | Banach | Open - 10:00 | ||
262 | Robert | Braszka | Open - 10:00 | ||
263 | Tomasz | Bujnicki | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | ||
264 | Nicholas | Pachos | Open - 10:20 | ||
265 | Ewelina | Rozmus | |||
266 | Ewelina | Rozmus | |||
267 | Marcin | Rybicki | Elite mężczyźni - 14:10 | ||
268 | Lucjan | Falarski | Elite mężczyźni - 14:20 | ||
269 | Michal | Nowaczyk | Open - 11:00 | ||
270 | Joanna | Nogowska | Open - 11:00 | ||
271 | Monika | Andrzejewska | Open - 10:00 | ||
272 | Joanna | Marzec | Open - 10:00 | ||
273 | Karolina | Kałkowska | Open - 10:20 | ||
274 | Daria | Goryńska | B4 - before - 09:30 | ||
275 | Wiola | Krupińska | Open - 10:00 | ||
276 | Grzegorz | Baran | Open - 10:00 | ||
277 | Radosław | Dermont | |||
278 | Monika | Sikora | Open - 10:00 | ||
279 | Agnieszka | Głowacka | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | ||
280 | Anna | Fikus | Open - 10:00 | ||
281 | Anna | Korenkiewicz | Open - 10:00 | ||
282 | Krzysztof | Grzonkowski | Open - 10:20 | ||
283 | Michał | Kowal | Open - 10:00 | ||
284 | Piotr | Orłowski | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | ||
285 | Marta | Sprawka | Elite kobiety - 14:30 | ||
286 | Marek | Czapran | Elite mężczyźni - 14:10 | ||
287 | Jerzy | Rulak | Open - 10:00 | ||
288 | Ola | Czechowska | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) | ||
289 | Rafał | Żurawik | Elite mężczyźni - 14:10 | ||
290 | Anna | Milewska | Open - 10:00 | ||
291 | Michał | Wasielewski | Elite mężczyźni - 14:10 | ||
292 | Linus | Lewandowski | Open - 11:00 | ||
293 | Rafał | Belka | Open - 11:00 | ||
294 | Mikołaj | Kasprzyk | Elite mężczyźni - 14:20 | ||
295 | Dominik | Wałdowski | Elite mężczyźni - 14:10 | ||
296 | Sylwia | Trzebiatowska | Elite kobiety - 14:30 | ||
297 | Patryk | Szulcek | Open - 11:00 | ||
298 | Anna | Kaszuba | Open - 11:00 | ||
299 | Hanna | Hapel | Open - 11:00 | ||
300 | Lech | Dzióbek | Elite mężczyźni - 14:10 | ||
301 | Adam | Modzelewski | Open - 11:00 | ||
302 | Krystian | Lorych | Elite mężczyźni - 14:10 | ||
303 | Michał | Abramowicz | Elite mężczyźni - 14:10 | ||
304 | Daniel | Bąk | Elite mężczyźni - 14:10 | ||
305 | Natalia | Kowalska | Elite kobiety - 14:30 | ||
306 | Roman | Kalinowski | BIEG MAŁYCH RODZIN (do 3 osób w drużynie) |